Amix Arginine 120 kapslí

5537 amix arginine 120 kapsli
L-Arginin je významnou složkou svalového metabolismu.

Amix Arginine 120 kapslí od značky Amix Nutrition je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí ochránit svojí svalovou hmotu, urychlit regeneraci a získat více síly a energie. Neboť sami cvičíme, snažíme se do sortimentu zařazovat jen ty produkty, kterým sami věříme a které jsme si vyzkoušeli. Při objednávkách nad 2 500 Kč vám doručíme zboží ZDARMA a pro pravidelně nakupující máme připravený zajímavý VIP věrnostní program. Registrujte se a získejte doživotní 5% slevu na každý svůj nákup.

Amix Arginine 120 kapslí

L-Arginin je významnou složkou svalového metabolismu.

Arginin podporuje syntézu bílkovin, pomáhá snižovat vylučování dusíkatých látek z těla a tím zajištuje nárůst svalového objemu. L-Arginin je v těle nezbytný pro růst tkání. L-Arginin je významnou složkou svalového metabolismu. Řídí uvolňování, transport a ukládání dusíku v těle, zpomaluje úbytek svalů po námaze, prospívá při rehabilitaci zranění, tvorbě kolagenu, zvyšuje obranyschopnost a tvorbu spermatu u mužů. Zvyšuje hladinu oxidu dusíku podporujícího růst svalů.

• Pro podporu nárůstu regenerace svalové hmoty vezměte denní dávku 4 kapsle asi 30 minut po zátěži nebo tuto dávku můžete rozdělit na 2 kapsle ráno s jídlem a na 2 kapsle večer před spaním.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

2 kapsle
L-arginin báze 1000 mg

• L-arginin báze, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

• Jedná se o doplněk stravy.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Přípravek není určen po děti, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy.
  • Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu.
  • Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (např.astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku.
  • Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Skladujete v suchu při teplotě do 25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Výrobce: LargeLife Ltd., Bexley square 6, M36BZ Salford Manchester, United Kingdom

Kategorie: L-Arginin
Forma: kapsle