Amix Carni4 Active Drink 700 ml

Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Osvěžující fitness nápoj s vysokým obsahem L-Carnitinu, Taurinu a DMAE. Ideální pro každou sportovní aktivitu.

Amix Carni4 Active Drink 700 ml od značky Amix Nutrition je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí doplnit tekutiny a potřebné živiny před, během i po tréninku. Neboť sami cvičíme, snažíme se do sortimentu zařazovat jen ty produkty, kterým sami věříme a které jsme si vyzkoušeli. Při objednávkách nad 2 500 Kč vám doručíme zboží ZDARMA a pro pravidelně nakupující máme připravený zajímavý VIP věrnostní program. Registrujte se a získejte doživotní 5% slevu na každý svůj nákup.

Amix Carni4 Active Drink 700 ml

• 1 láhev denně.

100 ml 700 ml
Energetická hodnota 13,7 kJ/3,3 Kcal 83 kJ/20 Kcal
Tuky < 0,1 g < 0,5 g
z toho nasycené 0 g < 0,2 g
Sacharidy < 0,2 g  < 1 g
z toho cukry 0 g < 0,1 g
vláknina 0,4 g 2,6 g
Bílkoviny 0,2 g 1,6 g
Sůl 0,2 g < 1 g
L-Carnitine 171,4 mg 1200 mg
Taurin 142,8 mg 1000 mg
DMAE 2,9 mg 20 mg

• Čištěná voda, stabilizátor: Litesse Ultra - polydextrósa, regulátor kyselosti: kys. citrónová, přírodní, přírodně identické a umělé aroma, L-Karnitin báze 171 mg, Taurin 142,8 mg, konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), DMAE dimetylaminoetanol bitartrát 11,5 mg (2,9 mg čistého DMAE), sladidla: acesulfam K a sukralósa, barviva: (příchuť pomeranč: karoten, apo-karotenal; příchuť citron-limetka: tartrazín; příchuť ananas: žluť SY a tartrazín; příchuť růžový grep: žluť SY a košenila červená; příchuť kiwi: tartrazín a brilantní modř).

• Nápoj s umělými sladidly, vhodný pro sportovce.
  • Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy.
  • Uchovávejte mimo dosah děti.
  • Skladujte v suchu při teplotě do 25o.
  • Upozornění na alergeny: Produkt může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů, oříšků a arašídů.

Výrobce: LargeLife Ltd., Bexley square 6, M36BZ Salford Manchester, United Kingdom

Kategorie: Dietní nápoje
Forma: tekuté