Amix CellEx 120 kapslí

Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce.

Amix CellEx 120 kapslí

Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. 120 kapslí. Obsahuje kofein - není vhodné pro děti a těhotné ženy.

• 5-10 kapslí denně
  • 30 minut před tréninkem

Složení (10 kapslí)

• želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo oxid titaničitý), Tri-Kreatin Malát 1200 mg, L-Glutamin Alfa-Ketoglutarát 1200 mg, L-Arginine-Alpha-Ketoglutarát 1000 mg, L-Citrulin malát 1000 mg, L-Arginin Ethylester hydrochlorid 800 mg, N-Acetyl-L-Glutamin 500 mg, L-Tyrosin 500 mg, stabilizátor: hydroxypropylmethylcelulosa Methocel®, látka protispékavá: stearát hořečnatý, Glycocyamin 200 mg, kofein 200 mg, L-Arginin-Alfa-Ketiosokapronát 200 mg, Glucuronolacton 125 mg, L-Norvalin-2-aminovalerová kyselina 100 mg, skořicový extrakt /Cinnulin®/ 100 mg, látka protispékavá: oxid křemičitý

Energetická hodnota 1473,6 kJ / 347,2 kcal
Tuky 1,6 g (z toho nasycené < 1 g)
Sacharidy 26,4 g (z toho cukr < 10 g)
Bílkoviny 56,8 g
Sůl < 1,5 g

• Nevhodné pro děti a mládež do 18 let, těhotné a kojící ženy a osoby citlivé na kofein. Nevhodné při metabolických poruchách se zvýšenou hladinou argininu. Nevhodné pro diabetiky a osoby s respiračním onemocněním (např. astma), onemocněním srdce, cév, jater a ledvin a poruchami krevního tlaku. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Obsahuje kofein, není vhodné pro registrované sportovce. Produkt byl vyroben v závodě, který zpracovává surovinyz mléka, vajec, sóji, korýšů. Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu.

Výrobce: LargeLife Ltd., Bexley square 6, M36BZ Salford Manchester, United Kingdom

Kategorie: Anabolizéry Nitric Oxide (NO) pumpy
Forma: kapsle