Amix Quick Gel 45 g

Amix Quick Gel 45 g (Varianta citron)
Skladem Skladem Zvolte variantu
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Extra koncentrovaný energetický gel s obsahem kofeinu v ručním balení.

Amix Quick Gel 45 g od značky Amix Nutrition je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí maximalizovat svůj sportovní výkon a získat více síly a energie na tréninku. Neboť sami cvičíme, snažíme se do sortimentu zařazovat jen ty produkty, kterým sami věříme a které jsme si vyzkoušeli. Při objednávkách nad 2 500 Kč vám doručíme zboží ZDARMA a pro pravidelně nakupující máme připravený zajímavý VIP věrnostní program. Registrujte se a získejte doživotní 5% slevu na každý svůj nákup.

Amix Quick Gel 45 g

Quick Gel je extra koncentrovaný energetický gel s obsahem kofeinu v ručním balení, které ti dodá energii po celou dobu tréninku. Obsahuje 3 druhy sacharidů (mono-, olygo- a polysacharidy) plus taurin, vitamín C, B6 a hořčík pro zmírnění únavy po fyzické námaze.

• Vezměte 1 sáček s gelem (45 g) během konečné fáze fyzické aktivity.
  • Zapijte 100 ml vody.

Průměrné hodnoty ve 100 g v 45 g
Energetická hodnota 1030 kJ/242 kcal 464 kJ/109 kcal
Tuky 0 g  0 g
Z toho nasycené mastné kyseliny 0 g  0 g
Sacharidy 59,5 g  26,8 g
Z toho cukry 33,4 g  15,0 g
Bílkoviny 1,1 g  0,5 g
Sůl 0,01 g  0,005 g
Aktivní látky:
Cluster Dextrin 5 000 mg 2 250 mg
Kofein 100 mg 45 mg
Taurin 1 100 mg 495 mg
Vitamín B6 (pyridoxin HCl) 4,8 mg (343 %*) 2,16 mg (154 %*)
Vitamín C (kys. askorbová) 30 mg (37,5 %*) 13,5 mg (16,8 %*)
Hořčík (citrát hořečnatý) 150 mg (40 %*) 67,5 mg (18 %*)

• citrón: glukózo-maltózový sirup, čištěná voda, cyklický dextrin Cluster Dextrin®, koncentrovaná ovocná šťáva 3,6 % (maltodextrin, jablečný koncentrát); citrát hořečnatý (hořčík), taurin, konzervant: sorban draselný; kofein, regulátory kyselosti: kyselina citrónová a kyselina jablečná; konzervant: benzoan sodný; stabilizátor: xanthan; aroma, kyselina askorbová (Vit. C), pyridoxin HCl (vit. B6).
  • pomeranč: glukózo-maltózový sirup, čištěná voda, cyklický dextrin Cluster Dextrin®, koncentrovaná ovocná šťáva 3,6 % (maltodextrin, pomerančový koncentrát); citrát hořečnatý (hořčík), taurin, regulátor kyselosti: kyselina citrónová; konzervant: sorban draselný; kofein, aroma, konzervant: benzoan sodný; stabilizátor: xanthan; kyselina askorbová (Vit. C), pyridoxin HCl (vit. B6).

• Doplněk stravy s kofeinem a příchutí.
  • Obsahuje kofein - není vhodné pro děti a těhotné ženy. (Obsah kofeinu 100 mg ve 100 g produktu / 45 mg v 1 sáčku - 45 g).
  • Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování. P
  • řípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Konzumaci tohoto doplňku stravy byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.
  • Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.
  • Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
  • Vyrobeno v zařízení zpracovávající mléko, sóju, vejce, korýše, ořechy, arašídy, lepek a výrobky z nich.

Výrobce: LargeLife Ltd., Bexley square 6, M36BZ Salford Manchester, United Kingdom

Kategorie: Směsi stimulantů a energizérů
Forma: gely