Amix Tyrosine 500 mg 120 kapslí

5573 amix tyrosine 500 mg 120 kapsli
Nezbytná neesenciální aminokyselina.

Amix Tyrosine 500 mg 120 kapslí od značky Amix Nutrition je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí maximalizovat svůj sportovní výkon a získat více síly a energie na tréninku. Neboť sami cvičíme, snažíme se do sortimentu zařazovat jen ty produkty, kterým sami věříme a které jsme si vyzkoušeli. Při objednávkách nad 2 500 Kč vám doručíme zboží ZDARMA a pro pravidelně nakupující máme připravený zajímavý VIP věrnostní program. Registrujte se a získejte doživotní 5% slevu na každý svůj nákup.

Amix Tyrosine 500 mg 120 kapslí

L-Tyrosine je nezbytnou neesenciální aminokyselinou.

L-Tyrosine je nezbytnou neesenciální aminokyselinou pro fyzický a psychický výkon s antikatabolickým účinkem. Napomáhá ke zvýšení motivace k maximálnímu výkonu, k urychlení regenerace a zvýšení mentální aktivity. Aminokyselina L-tyrosin podporuje zdravou funkci žlás a napomáhá v boji proti stresu.

• Berte 1-3 kapsle denně nejlépe s jídlem nebo 30-45 minut před fyzickou zátěží.
  • Zapijte dostatečným množstvím vody.

1 kapsle
L-tyrosin 500 mg

• L-Tyrosin, želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

• Potravina určená pro zvláštní výživu.
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Skladujete v suchu při teplotě do 25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem.

Výrobce: LargeLife Ltd., Bexley square 6, M36BZ Salford Manchester, United Kingdom

Kategorie: Nootropika
Forma: kapsle