BioTech 100% Creatine Monohydrate 300 g

Kreatin monohydrát je nejpopulárnějším doplňkem výživy mezi sportovci.

BioTech 100% Creatine 300 g

Popularita kreatinu je neoblomná od roku 1995. Je možné říci, že kreatin monohydrát je nejpopulárnějším doplňkem výživy mezi sportovci. Organizmus používá kreatin monohydrát během syntézy ATP. Kreatin hraje důležitou úlohu ve smršťování svalů. Zdrojem energie pro smršťování svalů je ATP (adenosine triphosphate). ATP poskytuje energii tak, že se jedna molekula fosfátu oddělí, a tak se vytvoří jiná sloučenina - ADP (adenosine diphosphate). Bohužel, ve svalových tkáních se uskladňuje jen malé množství ATP. Kreatin odevzdá svoji fosfátovou molekulu ADP, tak se vytvoří znova ATP, které mohou svaly spotřebovat při kontrakci.

Kreatin monohydrát je velmi populární, vyrábí ho mnoho výrobců, což vede ke kvalitativním rozdílům mezi jednotlivými přípravky. Produkty BioTech jsou neustále testovány v laboratořích a je dokazatelné, že BioTech 100% Creatine Monohydrate je farmaceuticky čistý produkt.

• Rozmíchejte 1 odměrku (5 g) v 250 ml džusu nebo nápoje s obsahem jednoduchýh cukrů.
  • První týden užívejte 4 dávky denně a to po probuzení, před treninkem, po treninku a před spaním.
  • Další tři týdny užívejte 2 dávky denně, před a po treninku.

Nutriční hodnoty 5 g (1 dávka - 1 odměrka)
Kreatin monohydrát 5000 mg

• 100% Kreatin monohydrát.

• Doplněk stravy
  • Potravina je určena pro zvláštní výživu
  • Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy
  • Vyrobeno v zařízení zpracovávající mléko, sóju, vejce, korýše, ořechy, lepek a výrobky z nich.

Výrobce: Biotech USA, P.O. Box 9000, 33340 Fort Lauderdale, United States

Kategorie: Kreatin monohydrát (creatine monohydrate)
Forma: Sypké
GramážDetail: 300 g