BioTech 100% Creatine Monohydrate dóza 500 g

6632 biotech 100 creatine monohydrate doza 500 g
Kreatin monohydrát je nejpopulárnějším doplňkem výživy mezi sportovci.

BioTech 100% Creatine Monohydrate dóza 500 g od značky BioTech USA je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí ochránit svojí svalovou hmotu, urychlit regeneraci a získat více síly a energie. Neboť sami cvičíme, snažíme se do sortimentu zařazovat jen ty produkty, kterým sami věříme a které jsme si vyzkoušeli. Při objednávkách nad 2 500 Kč vám doručíme zboží ZDARMA a pro pravidelně nakupující máme připravený zajímavý VIP věrnostní program. Registrujte se a získejte doživotní 5% slevu na každý svůj nákup.

BioTech 100% Creatine 500 g

Popularita kreatinu je neoblomná od roku 1995. Je možné říci, že kreatin monohydrát je nejpopulárnějším doplňkem výživy mezi sportovci.

Organizmus používá kreatin monohydrát během syntézy ATP. Kreatin hraje důležitou úlohu ve smršťování svalů. Zdrojem energie pro smršťování svalů je ATP (adenosine triphosphate). ATP poskytuje energii tak, že se jedna molekula fosfátu oddělí, a tak se vytvoří jiná sloučenina - ADP (adenosine diphosphate). Bohužel, ve svalových tkáních se uskladňuje jen malé množství ATP. Kreatin odevzdá svoji fosfátovou molekulu ADP, tak se vytvoří znova ATP, které mohou svaly spotřebovat při kontrakci.

Kreatin monohydrát je velmi populární, vyrábí ho mnoho výrobců, což vede ke kvalitativním rozdílům mezi jednotlivými přípravky. Produkty BioTech jsou neustále testovány v laboratořích a je dokazatelné, že BioTech 100% Creatine Monohydrate je farmaceuticky čistý produkt.

• Rozmíchejte 1 odměrku (5 g) v 250 ml džusu nebo nápoje s obsahem jednoduchýh cukrů.
  • První týden užívejte 4 dávky denně a to po probuzení, před treninkem, po treninku a před spaním.
  • Další tři týdny užívejte 2 dávky denně, před a po treninku.

5 g (1 dávka - 1 odměrka)
Kreatin monohydrát 5000 mg

• 100% Kreatin monohydrát.

• potravina je určena pro zvláštní výživu
  • výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy

Výrobce: Biotech USA, P.O. Box 9000, 33340 Fort Lauderdale, United States

Kategorie: Kreatin monohydrát (creatine monohydrate)