Jak Karlos "Terminátor" Vémola posílil svou imunitu s Gymtime a zvítězil nad Koronavirem

1200x300 TERMINATOR 2

O Karlosovi a jeho bojových schopnostech již víme, a to že ho jen někdo neporazí - už také. Nicméně, bohužel v roce 2020 se o to pokusil i koronavirus... a podařilo se mu to. Kromě soubojů, které měl v tomto roce s bojovníky v kleci, byl tento asi jeden z nejsložitějších. Po svých operacích ramene a menisku, které mu omezily šance se účastnit soubojů v Oktagonu, byla i tato zpráva ohledně pozitivního testu - "velmi negativní"....

Horší než samotný pozitivní test na koronavirus mohly být jen samotné komplikace, které po něm nastaly v životě Karlose. Terminátor potvrdil, že mu to “svinstvo”, jak to sám nazval, málem překazilo celou kariéru. Nakazil svou bývalou přítelkyni, Lelu Ceterovou, se kterou se krátce poté rozešli, a dokonce i svou devítiměsíční holčičku Lili. 

Koronavirus považují za svinstvo snad všichni sportovci po celé České republice. Nejen, že se kvůli němu uzavřeli posilovny, ale způsobuje velká omezemí pro jejich kariéru a zdraví. Tato nemoc totiž postihuje dýchací cesty a neumožňuje sportovcům využít svůj potenciál naplno, což je právě situace Karlose. si stěžoval na vysoké teploty a symptomy chřipky, které byly doprovázeny neustálým zvracením a pocitem tělesné slabosti. 

1200x300 TERMINATOR

Teď už je Karlos zdravý, silný a hlavně ZPĚT v akci! Ale bez posílení imunity a správných doplňků stravy by to nedokázal. Jeho hlavním pomocníky při nemoci i při rekonvalescenci a návratu k tréninkům, se staly komplexy vitamínů, Omega 3 mastné kyseliny, nebo tablety z šípku pro doplnění vitamínu C od značky Extrifit. Tyto doplňky stravy pomáhají zvýšení imunity a obranyschopnosti lidského organismu, což je v této době nezbytné nejen pro sportovce, ale i pro každého z nás.

Spolu s fitness naším e-shopem GymTime.cz a značkou Extrifit rozhodl představit svůj “Balíček imunity”, který obsahuje všechny zmíněné produkty, které mu pomohli se zotavit z nemoci a vrátit se zpátky v plné síle k tréninku. Pokud také dbáte o svoje zdraví a imunitu, můžete si tento Karlosův balíček doplňků stravy, které používá, objednat i vy, a chránit tak zdraví své i vašich blízkých.

V případě, že hledáte komplexní ochranu, jak pro své zdraví, tak i svaly a klouby při komplexním tréninku, můžete si vybrat mezi dalšími doplňky stravy. Lecithin pro eliminaci bolesti svalů a jejich lepší regeneraci, nebo doplňky hořčíku ke snížení míry únavy a zlepšení nervové soustavy a psychických funkcí. Karlos doporučuje také využití kolagenu pro snížení bolesti kloubů, chrupavek a zlepšení jejich regenerace. 

Doporučujeme vám především v tomto období si maximálně chránit svou imunitu, a to kvůli všelijakým virům a onemocněním. V případě že by Vám Karlosův balíček na podporu imunity nevyhovoval, doporučujeme Vám zkusit i alternativní balíček ochrany zdraví. Naleznete zde Komplexní doplnění potřebných vitamínů a minerálů, společně s extrémně účinným kolagenem a Omega 3 mastnými kyselinami. Balíček je složený pro všechny, sportovce i nesportovce, kteří si váží svého zdraví a chtějí si vybudovat silnou imunitu a ochranu organismu v boji proti nebezpečným bakteriím a virům.

1200x300 Balíček TERMINATOR + button