Návrat krále s Gymtime!

Teda návrat tebe. Do znovuotevřeného fitka.

Když přišel Covid, nikdo nečekal, že nás zasáhne tak rychle, a tak silně. Důležité je, že i přes karanténu jsme na sobě neustále makali a to i mimo posilovny. Tento týden přišla zpráva, na kterou mnoho z nás nedočkavě čekalo už od začátku krize - otevřeli se posilovny a fitness centra. 

Gymtime sami víme, že čekání na první trénink v posilovně bylo zdlouhavé, ale je to tady! Pokud jsi se nevěnoval udržování formy na workoutových hřištích, cvičením doma, nebo během, nepřežeň start svého tréninku. Víme, jak moc chceš zase napumpovat své svaly a pořádně je těžkými vahami roztrhat, dej však pozor na to, ať předejdeš zraněním a úrazům. Nepodceň strečink, zahřátí a začni s lehčími vahami. Nechceš mít přeci zdranění hned první trénink po znovu otevření posiloven. 

83833613_174999140522245_881441242384961111_n

Tady máš 5 tipů, které ti pomohou zpět do formy:

  • Zahřátí a strečink, by měl být vždy prioritou. Po delší pauze bez tréninku více, než kdykoliv předtím. Takže se nezapomeň pořádně rozcvičit!
  • Pokud se rozhodneš pro split trénink, nezatěžuj jednotlivé partie tak, jak jak máš ve zvyku. Na první trénink stačí méně sérií i cviků. Na menší partie bohatě stačí 3 cviky po třech sériích a na větší partie 4-5 cviků po 3 sériích. 
  • Začni s menší vahou na více opakování. Silové benče na 2 opakování jsou skvělé, ale ne po měsíční pauze. Začni raději 8-12 opakováními, než půjdeš na svoje PR.
  • Nezapomeň na regeneraci. To, že je fitko otevřené, neznamená, že tam musíš být každý den. Tělo pořád potřebuje restday, aby mohly svaly regenerovat a růst. 
  • Buď ohleduplný k sobě i ostatním. Ukliď po sobě činky a utři je dezinfekcí. Nos roušku a zbytečně se nepřibližuj k ostatním. To však neznamená, že necháš svého spáringa udusit pod benčpressem - pomož mu! 

 

94596078_863681944150238_5354459917880568707_n

 

Je na čase se dostat zpět do formy! Proto jsme se rozhodli dát všem možnost pořídit si motivační oblečení Gymtime za zvýhodněnou cenu! Stačí u objednávky napsat slevový kód “BACKTOGYM” a u všech produktů Gymtime získáš slevu 15%. A to se vyplatí!

Chceš i ty nové kousky při příležitosti návratu do fitka? Podívej se na naší nabídku!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.