Víš kam patříš? (Vyber si svojí stranu)

WhatsApp Image 2020-05-12 at 13.37.14

Do jaké strany síly patříš? Přeci do síly Gymtime! Teď ale vážně, v Gymtime jsme fanoušci Star Wars (zakladatel má stormtroopery i v obýváku) a víme, že určitě nejsme jediní. Proto jsme se rozhodli, že propojíme dva světy, které jsou nám extrémně blízké, a to svět fitness a svět Star Wars. 

Samozřejmě myslíme na to, že každý ze Star Wars fanoušků má sympatie pro jinou stranu, takže je jenom na tobě a o tom, co preferuješ. Jestli chceš ve fitku bojovat za temnou stranu, nebo chceš ukázat, jak se na pořádný trénink soustředí skutečný Jedi!

Darth vaderNezapomeň, že je pro nás (a pro tebe samozřejmě taky) nesmírně důležité, aby se to našich BAR WARS zapojilo co nejvíc lidí, jinak přece žádná strana nemůže vyhrát. Proto nás moc potěší, pokud se o svoje kousky z limitované Star Wars edice podělíš se svými kamarády na sociálních sítích. Nezapomeň nás označit s @gymtimeczsk a pokud chceš, abychom i my sdíleli tvojí radost z nové kolekce Gymtime, používej hashtag #gymtimewars, ať tě rychle najdeme! 

Ať už se rozhodneš pro kterýkoliv z našich motivů, za celý GymTime tým ti přejeme, “Nechť tě provází síla!”. Víme, že u tréninků, které pro tebe v spolupráci se super fitnessákama připravujeme, budeš síly a odhodlání potřebovat fakt hodně! Na jeden z tréninků se můžeš podívat v highlights na našem instagramu a pokud jich chceš víc, nezapomeň nás sledovat na Instagramu nebo odebírat náš newsletter, kde pro tebe budeme pravidelně připravovat dávku motivace a rad ohledně tréninku, stravování a suplementace.Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.