BrainMax 2.1 NeuroHacker Manifesto 60 kapslí

Značka: BrainMax
BrainMax 2.1 NeuroHacker Manifesto 60 kapslí
Neurohacker obsahuje aktivní látky pro podporu maximálního mentálního výkonu, koncentrace a motivace.

BrainMax 2.1 NeuroHacker Manifesto 60 kapslí od značky BrainMax je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí pro svůj organismus ty nejlepší zdravé živiny pro každodenní doplnění makroživin, vitamínu minerálů. Neboť sami cvičíme, snažíme se do sortimentu zařazovat jen ty produkty, kterým sami věříme a které jsme si vyzkoušeli. Při objednávkách nad 2 500 Kč vám doručíme zboží ZDARMA. Mrkněte také na náš výprodej skladových zásob a doplňte si zásoby doplňků stravy se slevami až 35%.

BrainMax 2.1 NeuroHacker Manifesto 60 kapslí

Nový BrainMax Neurohacker obsahuje aktivní látky pro podporu maximálního mentálního výkonu, koncentrace a motivace (díky gotu kola ginkgo biloba). Nootropikum, jehož složení bylo navrženo na základě posledních vědeckých poznatků o fungování mozku. Připoutejte se! Aktivní látky obsažené v BrainMax 2.1 přemění vaše obyčejné, průměrné pracovní nebo studijní dny v impozantní jízdu plnou překonávání vlastních limitů.

BrainMax 2.1 Neurohacker Manifesto - kombinace nootropik pro zvyšování motivace a koncentrace

Do BrainMax Neurohackeru jsme přidali dvě klíčové složky: Gotu kolu a Alphu GPC, které spolu s extraktem z Bacopy tvoří triádu nejefektivnějších nootropik. V BrainMax 2.1 NeuroHacker naleznete hned 2 látky (Alpha GPC a Acetyl-L-Karnitin), které jsme zařadili mezi TOP 10 nootropik.

BrainMax Neurohacker obsahuje aktivní formu cholinu, který je prekurzorem jednoho z nejdůležitějších neurotransmiterů (přenašeč vzruchů mezi neurony v mozku) acetylcholinu. Ten je produkován v temenním laloku mozku a je nezbytně důležitý pro kognitivní funkce, komunikaci mezi neurony, ale také pro nervosvalovou činnost. Samotný cholin je velice důležitý pro zdraví mozku. Stejně jako CDP cholin dokáže i Alpha GPC zvyšovat cholin přímo v mozku. Acetylcholin také souvisí s produkcí GH (růstového hormonu). V klinických studiích zaměřených na souvislost mezi užíváním Alpha GPC a zvýšenou hladinou GH byla použita předtréninková dávka 600 mg. 7 látek pro maximální výkon, motivaci a koncentraci.

Složení obsažené v jedné dávce (2 rostlinné kapsle):

• Alpha GPC - 750 mg
  • Gotu kola extrakt 40% triterpenů - 250 mg
  • Bacopa monnieri extrakt 4:1-80 mg
  • Acetyl-L-Karnitin - 100 mg
  • Acetyl-L-Tyrosin - 250 mg
  • Ginkgo biloba extrakt 24/6-40 mg
  • Černý pepř extrakt 95% piperinu - 3 mg

Obsahuje kombinaci aktivních látek pro:

• Zlepšení kognitivních funkcí, paměť - Gotu kola, Bacopa.
  • Zvyšení mentálního i fyzického výkonu - Ginkgo biloba.
  • Zvýšení koncentrace - Bacopa, Gotu kola.
  • Neobsahuje kofein - účinek je dlouhotrvající a stabilní bez burnoutu

Dejte sbohem dnům, kdy jste fungovali na půl plynu. Díky látkám obsažených v novém BrainMaxu budete naplno využívat potenciál a kapacitu vašeho mozku, ať už v zaměstnání nebo ve škole, vždy s maximálním nasazením.

• 2 kapsle nalačno

Aktivní látky

2 kapsle
Alpha GPC 750 mg
Gotu kola extrakt 40% triterpenů 250 mg
Bacopa monnieri extrakt 4:1 80 mg
Acetyl-L-Karnitin 100 mg
Acetyl-L-Tyrosin 250 mg
Ginkgo biloba extrakt 24/6 40 mg (* 66 %)
Černý pepř extrakt 95% piperenu 3 mg
*RHP - Referenční hodnota příjmu

• Stearan hořečnatý, rostlinná kapsle (HPMC).

• Doplněk stravy.
  • Ukládat mimo dosah dětí.
  • Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.
  • Dodržujte zdravý životní styl.
  • Produkt je vhodný i pro vegany.
  • Vyrobeno v zařízení zpracovávající mléko, sóju, vejce, korýše, ořechy, lepek a výrobky z nich.

Výrobce: Votomax s.r.o., Hladnovská 83, 71200 Ostrava, Česká republika

Kategorie: Nootropika