CZECH VIRUS BCAA 1800MG TABS

Efekt lupa

• Obsah BCAA v 1 tabletě je 1800 mg
  • Výrobek obsahuje minimum pojiv - pouze 1,5 %
  • Ochrana svalové hmoty a regenerace organismu
  • Jedinečné složení pro dosažení maximálních výsledků
  • 150 tablet = 75 dávek

czech virus
Dostupnost Skladem
Kategorie Výživa

BCAA 1800MG TABS jsou větvené aminokyseliny (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin) ve volné formě s obsahem 1800 mg BCAA v jedné tabletě s minimem pojiv (1.5 %). Tento typ tablet je vyráběn novou technologií, kde je použito minimální množství pojiv – běžně se používá 15 až 50 % nestravitelných pojiv. BCAA mohou pomoci s ochranou svalové hmoty a zlepšují regeneraci po tvrdém tréninku.

BCAA tvoří významnou část všech aminokyselin vytvářejících svalovou tkáň. Pod vlivem intenzívní fyzické zátěže se vyčerpává energetická zásoba tvořená glykogenem a nastupuje tvorba energie z větvených aminokyselin. Této nepříznivé situaci lze zabránit podáváním větvených aminokyselin (BCAA).

Některé z výhod BCAA 1800MG TABS:

• 1800 mg Bcaa v jedné tabletě - Stačí 2-4 tablety pro plnou dávku
  • Minimum nestravitelných pojiv (1.5 %) v podobě stearanu hořečnatého
  • Nejlevnější Bcaa tablety na trhu

BCAA 1800MG TABS jsou nakupovány přímo v České Republice u největšího dovozce, který každý batch testuje na nečistoty. Balení poté probíhá ve firmě s mnohaletou tradicí, která vyrábí hlavně pro zahraniční trh a sídlí v Praze.

DÁVKOVÁNÍ

Užijte 2-4 tablety a zapijte dostatečným množstvím vody. Nepřekračujte 10 tablet (18 g) denně - doporučené denní dávkování.

Obsah jednoho balení: 150 tablet
Počet dávek v balení: 75
Obsah jedné dávky: 2 tablety

NUTRIČNÍ HODNOTY

Obsah BCAA (v tabletě) 1800 mg
Z toho L-Leucin 900 mg
Z toho L-Isoleucin 450 mg
Z toho L-Valin 450 mg

Hodnoty ve 100 g:
Kalorie 391,2
kJ 1643
Tuky 0,00 g
Sacharidy 0,00 g
Sůl 0,00 g
Bílkoviny 97,8 g

Varování

Uchovejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.
Výrobek vyroben v závodě zpracovávajícím mléko, vajíčka, sojové boby,
korýše, rybí olej, ořechy. Neobsahuje látky dopingového charakteru.
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření.
Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným
použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 90 dnů.

NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DOPORUČENOU DÁVKU!

Před užíváním se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem.

BCAA 1800MG TABS | LÁTKY POD DROBNOHLEDEM

Leucin patří mezi esenciální aminokyseliny, které si tělo neumí vyrobit a je třeba je přijímat v potravě. Má několik funkcí - podporuje udržení hladiny glukózy v krvi, působí proti katabolickému procesu a podílí se na syntéze svalových bílkovin. Reguluje také hladinu cukru v krvi, podílí se na růstu a regeneraci svalových a kostních tkání a na tvorbě růstového hormonu. Chrání před ztrátou proteinu ve svalové hmotě po zranění či vlivem stresu.

Isoleucin patří esenciální aminokyselina s rozvětveným řetězcem (vstřebává se přímo do svalů) je běžně spojována se zvýšenou odolností a hojení svalových tkání, je proto doporučována atletům, kulturistům a dalším, kteří podstupují větší fyzickou námahu a kteří chtějí zvětšit objem své svalové hmoty.

Valin patří mezi aminokyseliny, které jsou součástí elastinu, což je protein podobný kolagenu, který je hlavním komponentem elastických vláken v tkáních živočichů. Valin rovněž ovlivňuje absorpci některých nervových přenašečů v mozku podobně jako tryptofan, fenylalanin a tyrosin. Poskytuje sloučeninu sukcinylCoA pro důležitou biochemickou reakci označovanou jako Krebsův cyklus. Podporuje účinky Leucinu a Isoleucinu.

Další použité látky: Stearan hořečnatý (1.5%)

PROČ NAKUPOVAT PRÁVĚ U NÁS?

• Doprava zdarma nad 1500 Kč / 65 EUR
  • Bonus k registraci 3 %