Dedicated Dominate

805 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Specifikace produktu:

  • balení obsahuje 180 kapslí
  • produkt zaměřený na muže, nevhodný pro ženy


Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombinací jedinečného výběru účinných ingrediencí, z nichž každá je ve své nejvýhodnější dávce, jsme vytvořili produkt s jediným cílem, vytvořit dokonalý produkt pro mužské sportovce. Pokud chcete ovládnout své cvičení a svůj život obecně, pak je toto produkt pro vás! Každý den máte pocit, že jste na vrcholu svého výkonu. Uvolněte svůj přirozený potenciál.

 

Produkt obsahuje:

  • SARKOSIN: Absolutně klíčová složka tohoto vzorce. Sarkosin je klíč, který odemyká dveře do další úrovně!
  • GLYCINE PROPIONYL L-KARNITIN (GPLC): Pomůže vám odtrénovat vaše tréninky agresivněji, napumpovaněji a odhodlaně!
  • DIVOKÝ KVĚT CRYZANTÉM: Hraje důležitou roli v DOMINATE™, protože je klíčem k udržování přirozené estrogenní rovnováhy.
  • SPILANTES ACMELLA: Náš jedinečný extrakt ze Spilantes skutečně přeplňuje DOMINATE™ tím, že vytváří efekt složení, díky kterému je tento produkt ještě výkonnější.

 

Doporučené užívání: 3 kapsle před snídaní a 3 kapsle před spaním.

 

Složení produktu: sarkosin, glycin-propionyl-L-karnitin, extrakt z heřmánku, extrakt z kořene kopřivy, extrakt ze Spilanthes Acmella, kyselina N-methyl-D-asparagová, květ divoké chryzantémy (standardizovaný pro Acacetin), Bioperine® (extrakt z černého pepře), Další složky: stearát hořečnatý, želatina, voda, barvivo: FD&C žlutá #5, FD&C žlutá #6, oxid titaničitý.

 

Upozornění: Tento produkt je speciálně navržen tak, aby pomohl mužským sportovcům dosáhnout jejich plného potenciálu a není vhodný pro ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: