Extrifit BCAA GT+ 80 g

Značka: Extrifit
Extrifit BCAA GT+ 80 g (Varianta malina)
Skladem Skladem Zvolte variantu
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
BCAA GT+ je jedinečný produkt od firmy Extrifit, který Vám přináší velmi silnou dávku větvených aminokyselin (BCAA) a glutaminu v nové gelové formě.

Extrifit BCAA GT+ 80 g od značky Extrifit je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí ochránit svojí svalovou hmotu, urychlit regeneraci a získat více síly a energie. Neboť sami cvičíme, snažíme se do sortimentu zařazovat jen ty produkty, kterým sami věříme a které jsme si vyzkoušeli. Při objednávkách nad 2 500 Kč vám doručíme zboží ZDARMA a pro pravidelně nakupující máme připravený zajímavý VIP věrnostní program. Registrujte se a získejte doživotní 5% slevu na každý svůj nákup.

Extrifit BCAA GT+ 80 g

BCAA GT+ je jedinečný produkt od firmy Extrifit, který Vám přináší velmi silnou dávku větvených aminokyselin (BCAA) a glutaminu v nové gelové formě, která zajišťuje rychlou stravitelnost a ideální vstřebatelnost, což je pro anabolický, antikatabolický a regenerační účinek volných aminokyselin zásadní. Jedno balení BCAA GT+ obsahuje celých 5000 mg glutaminu a 5000 mg volných větvených aminokyselin (BCAA) a je dostupné v 7 skvělých příchutích. Jako první jsme v gelové podobě přinesli na trh oblíbený produkt Hellgel ® a díky němu jsme zjistili, že právě gel je forma přípravků, která našim zákazníkům vyhovuje nejvíce. Je totiž velmi praktická - sáček si vezmete kamkoliv sebou, do školy či do práce, na večerní trénink i na cesty a dovolené. Nemusíte nic odměřovat, odsypávat, hledat zdroj vody a nosit objemné nádoby a krabičky. Vždy u sebe máte jednu přesně dávkovanou porci BCAA a glutaminu v kompaktním balení!

Pro koho je BCAA GT+ určený?

BCAA GT+ je pro svůj vysoký obsah větvených aminokyselin (BCAA) a glutaminu určený pro všechny sportovce. BCAA GT+ využívají i sportovci silově-vytrvalostních a vytrvalostních disciplín při delší fyzické aktivitě, např. v průběhu běžeckých či cyklistických závodů. BCAA GT+ je dostupný v sedmi výborných ovocných příchutích, ve kterých jsou použita pouze přírodní barviva.

Jaké jsou výhody gelové formy aminokyselin?

Gelová forma aminokyselin zajišťuje rychlou a ideální stravitelnost a vstřebatelnost. Žádná pojiva jako v aminokyselinových tabletách, žádné obalové vrstvy - pouze volné aminokyseliny ve velmi silné dávce 5000 mg BCAA a 5000 mg glutaminu.

Gelová forma je také velmi praktická. Nosíte s sebou celý den odsypaná BCAA v tabletách a prášek glutaminu kvůli suplementaci přes den a okolo tréninku? Není právě pro Vás vhodnější kompaktní gelová forma produktu, která v jednom balení obsahuje BCAA a glutamin ve velmi silné dávce? Balení BCAA GT+ můžete mít celý den u sebe, brát si jej na trénink, na sportoviště, na závody, zápasy, ale i na cesty a dovolené. Nepotřebujete nosit žádná velká balení ani hledat zdroj pitné vody nebo si něco odměřovat. Díky produktu BCAA GT+ máte u sebe vždy přesně odměřenou porci větvených aminokyselin BCAA a glutaminu!

• pro energetizaci tréninku a pro antikatabolický účinek - jeden sáček (80 g) produktu BCAA GT+ berte 20 minut před tréninkem
  • pro obnovu sil a silnější účinek - jeden sáček (80 g) po tréninku
  • obsah sáčku je určen k přímé konzumaci
  • možnost ředění do 100-200 ml vody

80 g
energetická hodnota 253 kJ/60 kcal
bílkoviny 0,1 g
sacharidy 6,5 g
- z toho cukry 5 g
tuky 0 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 0 g
vláknina 0,8 g
sůl 0,02 g

Profil aminokyselin

80 g
L-valin 1250 mg
L-isoleucin 1250 mg
L-leucin 2500 mg
L-glutamin 5000 mg
celkem BCAA 5000 mg
celkem aminokyselin 10 000 mg

• L-glutamin, L-leucin, L-isoleucin, L-valin

Přídatné látky

• sestupně: čištěná voda, glukózo-fruktózový sirup, kyselina citronová (regulátor kyselosti), xanthan a guma guar (stabilizátor, zahušťovadlo), aroma, sukralóza (sladidlo), sorban draselný a benzoan sodný (konzervační látky), barvivo beta karoten (pro příchuť ananas, meruňka, pomeranč), barvivo chlorofyl (pro příchuť kiwi, zelené jablko), barvivo karmína (pro příchuť malina, višeň)

• potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce
  • před použitím čtěte pečlivě informace a upozornění na etiketě výrobku
  • nepřekračujte doporučené denní dávkování uvedené na etiketě výrobku
  • Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Výrobce: Extrifit s.r.o., Dolní Újezd 672, 56961 Dolní Újezd

Kategorie: BCAA 2:1:1