FITNESS PACK - PureElite CFM protein + NanoBCAA

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
 
  • PureElite protein ve výhodném balíčku s NanoBCAA
  • Balení PureElite v balení 2,25kg a NanoBCAA v balení 500g za akční cenu
  • CFM syrovátkový koncentrát, CFM syrovátkový izolát
  • 24g bílkovin v každé dávce
  • Vysoký obsah BCAA a L-Glutaminu
  • Revoluční forma instantních BCAA pomocí nanotechnologie
  • Přírodně fermentované BCAA

 

  • Do poznámky u objednávky napište prosím jakou přichuť proteinu a NanoBCAA byste chtěli. 

 

czech virus

Dostupnost Skladem
1 879 Kč    
Kategorie Akční balíčky
 

PURE ELITE CFM | PRO KOHO JE URČEN?

Je určen pro všechny, kteří z normální stravy nedokáží přijmout dostatek bílkovin pro stavbu svalové hmoty. Optimální množství přijatých bílkovin je velice individuální a záleží také na tvém cíli (množství bude jiné pro muže, který chce nabírat čistou svalovou hmotu a jiné pro ženu, která chce shodit tělesný tuk), velmi obecně ale lze říci, že bychom se měli pohybovat okolo hodnot 2-2,5 g na každý kilogram tělesné váhy denně.

Chcete shodit tělesný tuk a přitom neztratit svalovou hmotu?

Spousta žen i mužů dělá v dietě tu chybu, že naprosto omezí příjem potravy. Tato strategie může krátkodobě fungovat, ale hrozí zde jojo efekt a navíc společně s tělesným tukem ztrácíte i těžce vydřenou a cennou svalovou hmotu. ZAŘADTE DO SVOJÍ DIETY DOSTATEK BÍLKOVIN - bílkoviny budou dostatečně vyživovat vaše svaly a v dietě budete ztrácet opravdu jen tuky. 

Chcete nabrat svalovou hmotu?

V tom případě se bez proteinového nápoje těžko obejdete. Nač se 4x týdně ničit v posilovně, když Vaše tělo proste nemá z čeho žádoucí svalovou hmotu tvořit? Uvědomte si, že pro stavbu svalů je bílkovina (protein) jedním z nejdůležitějších stavebních prvků. Pokud jich tedy máte nedostatek, můžete dřít na 150%, ale kýžený výsledek se nedostaví, nebo dostaví, ale v omezené míře. Pure Elite CFM je ideálním doplňkovým zdrojem proteinů pro Vaše tělo!

Bez chemie

Při výrobě Pure Elite CFM je kladen důraz na šetrnou výrobní technologii, která je v souladu se zásadami ochrany životního prostředí.

 

PROČ PRÁVĚ NANOBCAA®?

Nové pojetí BCAA díky nanotechnologii umožní lepší vstřebávání látek a rychlejší rozpustnost. Čím déle totiž suplement zůstává v trávícím systému, tím je větší šance, že ho napadnou žaludeční šťávy, enzymy nebo bakterie. Díky nanotechnologii vznikají jemnější částice prášku, které tělo rychleji absorbuje. BCAA jsou získávána fermentací z přírodních rostlinných zdrojů bez použití materiálu živočišného původu. Výrobek je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro vrcholové sportovce a je pravidelně testován na zakázané látky, jako jsou anabolické steroidy, hormony a prohormony. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.