Golden life – Slim & Detox

1 350 Kč –26 %
slim and detox
1 350 Kč –26 % 999 Kč

Hledáte společníka, který Vám pomůže snáze se zbavit přebytečných kil? Slim and detox je ta správná volba!

Balení obsahuje 90 tobolek na 45 dni.

Slim and detox je spalovač tuků vyvinutý pro muže i ženy. Obsažené přírodní extrakty zrychlují metabolismus a vylučování vody.
Díky tomuhle spalovači budete formovat postavu ještě efektivněji!

Pravidelné užívání přípravku SLIM AND DETOX má tyto pozitivní účinky:

• Napomáhá spalování díky obsahu zeleného čaje a kopřivy indické (coleus forskohlii).
  • Díky zelenému čaji přirozeně zvyšuje termogenezi organismu bez vyššího zatížení oběhové soustavy. To znamená, že spálíte více i ve chvílích, kdy necvičíte.
  • Napomáhá správné funkci oběhu.
  • Podporuje vylučování vody a detoxikaci organismu.

Navíc SLIM AND DETOX obsahuje novou pokročilou formu karnitinu (acetyl-l-karnitin), který pracuje výrazně efektivněji než běžně dostupná forma.

Látka forskolin pochází z rostliny s latinským názvem Coleus forskohlii, která podporuje spalování uložených tuků a povzbuzuje celkovou funkci metabolismu

Omezení

Obsahuje kofein. Nevhodné pro děti, v těhotenství a při kojení, při alergii na některou z použitých surovin. Nenahrazuje pestrou stravu. Díky forskolinu by tento přípravek neměli používat lidé s onemocněním štítné žlázy, poruchou srážlivosti krve, kardiovaskulárními chorobami, astmatem či žaludečními vředy.

Díky 20 letým zkušenostem v oboru krásy, anti – aging a výživě si pro Vás Medical Institut tento produkt největší kvality dle švýcarské receptury.

zelený čaj extrakt (50% polyfenolů), coleus forskohlii extrakt (20% forskolinu), acetyl-l-karnitin, želatinová tobolka, kopřiva dvoudomá extrakt (6:1), pepř černý extrakt (95% piperinu).

Obsah látek v 1 tobolce / ve 2 tobolkách (denní dávka)
Zelený čaj - 150 mg (*% RHP) / 300 mg (*% RHP) [1]
z toho kofein – 12 mg (*% RHP) / 24 mg (*% RHP)
Coleus forskohlii - 170 mg (*% RHP) / 340 mg (*% RHP) [2]
Acetyl-l-karnitin – 165 mg (33% RHP) / 330 mg (99% RHP)
Kopřiva dvoudomá – 100 mg (*% RHP) / 200 mg (*% RHP) [3]
Pampeliška lékařská - 20 mg (*% RHP) / 40 mg (*% RHP) [4]

*Referenční hodnota příjmu není stanovena.

Návod k použití

Doporučená denní dávka 2 tobolky. Přijímat vždy jednu tobolku nalačno nebo s jídlem 2x. Tobolky polykat vcelku, nerozkousané, zapíjet zvýšeným množstvím vhodné tekutiny, při polykání nezaklánět hlavu. Tobolky užívat naposledy 6 hodin před spaním, aby nebylo narušeno usínáni. Doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Skladování

Skladovat v suchu a teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřít.

Kategorie: Detoxikace
Forma: tablety