Hydrolyzovaný kolagen Beauty Pro

890 Kč
Skladem
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Beauty Pro je unikátní prášková směs patentované formy kolagenních peptitů Peptiplus®, vitamínů a minerálů. Přispívá k zlepšení stavu nehtů, vlasů, kostí, kloubů a pokožky. Zároveň napomáhá proti stárnutí organismu a redukuje tvorbu vrásek.

Dlouhodobé užívání hydrolizovaného kolagenu Beauty Pro významně napomáhá regeneraci organismu, zkvalitnění pohybového aparátu a zlepšuje kondici chrupavek, šlach a kloubů. Doporučujeme užívat minimálně 3 měsíce pro optimální výsledky.

  • Pro krásné vlasy
  • Pro zdravé klouby
  • Pro mladou pleť
  • Pro svěží vzhled

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co to je kolagen a proč jej používat?

Kolagen je základní stavební hmotou podpůrných tkání a hlavní organickou složkou podpůrného systému – chrupavek a kostí, kůže, šlach a vazů. Je hlavním pilířem pojivových tkání a nejdůležitější bílkovinou lidského těla. Tvoří víc než 30 % všech bílkovin v těle. Od 25. roku života se obsah kolagenu v lidském těle snižuje, přičemž ve věku 45 let se netvoří již téměř vůbec. Vede to v prvé řadě ke zhoršení stavu kostí, oslabení svalstva, snížení pružnosti šlach a svalů, zhoršenému tření uvnitř kloubů až k různým degeneracím chrupavek. Má na svědomí i vznik prvních vrásek nebo celulitidy. Pokožka je suchá, vlasy ztrácejí lesk a vitalitu, nehty se lámou – začíná proces stárnutí. Pro zachování celkového zdraví, pohyblivých kloubů, pružné pokožky bez vrásek a kvalitních vlasů je proto důležité jeho pravidelné doplňování.

Proč používat hydrolyzovaný kolagen Beauty Pro?

Hydrolyzovaný kolagen Beauty Pro je tvořený patentovanou směsí kolagenů Peptiplus®, zároveň obsahuje další účinné látky, vitamíny a minerály, které ve společné kombinaci podporují maximální využití a vstřebatelnost kolagenu. Při pravidelném užívaní vaše tělo pocítí pozitivní vliv této kombinace již po několika týdnech. Budete se cítit mladší, krásnější, plná energie a vitality. Základní složkou kolagenu Beauty Pro je směs klinicky testovaných, hydrolyzovaných kolagenů Peptiplus® prémiové kvality. Vyrábí se ve Francii enzymatickou hydrolýzou, v důsledku které se v co největší míře zachovají jeho biologické vlastnosti a využitelnost v biochemických procesech organismu.

 

Kolagenní peptidy PeptiPlus®

Základní složkou kolagenu Beauty Pro je směs klinicky testovaných, hydrolyzovaných kolagenů Peptiplus® prémiové kvality. Vyrábí se ve Francii enzymatickou hydrolýzou, v důsledku které se v co největší míře zachovají jeho biologické vlastnosti a využitelnost v biochemických procesech organismu.

Kyselina Hyaluronová

Kyselina hyaluronová, také známá jako hyaluronan nebo glykosaminoglykan, je látka, která se přirozeně nachází a vytváří v těle. Nejvíce se nachází v pokožce, pojivové tkáni a očích. Její hlavní funkcí je zadržovat vodu, tedy hydratovat tkáně a udržovat v nich dostatečnou vlhkost. Pomáhá vyživovat pokožku, která je zdravější a pružnější. Tím omezuje tvorbu vrásek a napomáhá renegeneraci a omlazování pleti. Také pomáhá při hojení ranm napomáhá proti bolesti kloubů a zlepšuje jejich pohyblivost.

 

Vitamínový komplex (C, E, B1, B2, B3, B6, B12)

Vitamíny B jsou nezbytné pro správné fungování metabolismu a nervového systému. Zároveň napomáhají vstřebávání látek a jejich lepšímu využití. Vitaminy B2, B3 a B5 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitaminy B2 a B3 přispívají k udržení normálního stavu pokožky a sliznic. Vitamín C napomáhá tvorbě nového kolagenu, má pozitivní vliv na imunitní systém, přispívá k ochraně a tvorbě nových buněk, lepší regeneraci organismu a snížení míry únavy. Vitamín E má velký význam pro řadu oxido-redukčních pochodů v rámci metabolismu základních složek buňky, stabilizuje některé hormony a enzymy, brání vzniku toxických oxidačních produktů a volných kyslíkových radikálů, které působí škodlivě na organismus – jedná se o velmi silný antioxidant.

Horčík

Hořčík neboli magnesium je minerál nezbytný pro správnou funkci nervového systému a nervosvalový přenos. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, podporuje činnost imunitního systému, přispívá k udržení zdravých kostí a zubů. Hořčík je velice důležitý pro mnoho procesů v těle, zejména pro svalové kontrakce, protože při jeho nedostatku dochází ke svalovým křečím.

Složení a nutriční informace

Nutriční hodnoty 100 g  8 g (denní dávka) 
Kolagenní peptidy Peptiplus 62,5 g (*% RHP)  5 g (*% RHP)
Inulin 15,88 g (*% RHP) 1,27 g (*% RHP)
Hořčík  1410 mg (376% RHP)  112 mg (29,8% RHP)
Vitamin C  1250 mg (1562,5% RHP) 100 mg (125% RHP)
Kyselina hyaluronová  500 mg (*% RHP) 40 mg (*% RHP)
Vitamin B5  412,5 mg (6875% RHP) 33mg (550% RHP)
Vitamin E  150 mg (625% RHP) 12 mg (50% RHP)
Zinek  125 mg (1250% RHP) 10 mg (100% RHP)
Vitamin B3  100 mg (625% RHP)  8 mg (50% RHP)
Vitamin B2  8,75 mg (625% RHP) 0,7 mg (50% RHP)
Vitamin B6  8,75 mg (625% RHP) 0,7 mg (50% RHP)
Vitamin B1  6,78 mg (625% RHP) 0,55 mg (50% RHP)
Kyselina listová  1250 mcg (625% RHP) 100 mcg (50% RHP)
Biotin 312,5 mcg (625% RHP) 25 mcg (625% RHP)
Vitamin B12 15,62 mcg (625% RHP) 1,25 mcg (625% RHP)

 

Balení o velikost 240g = 30 dávek. Jedna návka 8g.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
D Avatar autora | 15.12.2021
Collagen chutná velmi dobře, po delším užívání se mi zdá, že mám krásnější pleť a je to výborný pomocník při regeneraci. Jako sportovkyně oceňuji. ????

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: