Ladylab LískoNela 250 g

Značka: Ladylab
7874 ladylab liskonela 250 g
Luxusní čoko-oříškový jemný krém z výběrových ořechů a prémiové mléčné čokolády Los Bejucos.

Ladylab LískoNela 250 g od značky Ladylab je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí pro svůj organismus ty nejlepší zdravé živiny pro každodenní doplnění makroživin, vitamínu minerálů. Neboť sami cvičíme, snažíme se do sortimentu zařazovat jen ty produkty, kterým sami věříme a které jsme si vyzkoušeli. Při objednávkách nad 2 500 Kč vám doručíme zboží ZDARMA a pro pravidelně nakupující máme připravený zajímavý VIP věrnostní program. Registrujte se a získejte doživotní 5% slevu na každý svůj nákup.

Ladylab LískoNela 250 g

LískoNela je určena pro ty nejnáročnější a my na ní fakt ujíždíme!

Dodá ti kopec energie, tvoje tělo zasytí, zažene chuť na sladké a hlavně, chutná jako rozpuštěná Geisha nebo Kinder Bueno. LískoNelu si prostě zamiluješ!

100 g
Energetická hodnota 2357 kJ / 562 kcal
Tuky 44,7 g
- z toho nasycené mastné kyseliny 10,4 g
Sacharidy 28,4 g
- z toho cukry 12,8 g
Bílkoviny 15,6 g
Sůl 0,12 g

• Jádra lískových ořechů 55 %, mléčná čokoláda 25 % (maltitol, kakaové máslo, sušené polotučné mléko, kakaová hmota, emulgátor: E322 - sojový lecitin, přírodní vanilkové aroma), mléko sušené odtučněné, kakao.

• Doplněk stravy
  • Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu.
  • Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Ukládejte mimo dosah dětí a zvířat.
  • Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
  • Skladujte na suchém, chladném a tmavém místě.
  • Vyrobeno v zařízení zpracovávající mléko, sóju, vejce, korýše, ořechy, arašídy, lepek a výrobky z nich.

Výrobce: Petr Pravda, Chvojenecká 403, 19017 Praha

Kategorie: Ořechová másla