Mořský kolagen zkušenosti

1b-2

Jak mi může mořský kolagen pomoci?

Mořský kolagen je velmi známý pro svůj efekt podporující úbytek vrásek v oblasti obličeje ale také na rukou a dekoltu. Co se týká pleti, jeho velké pozitivum je redukce pigmentových skvrn, mírný bělící účinek a zároveň podpora kvality pokožky hlavy, která se po zařazení kolagenu objevuje být hydratovanou a bez vyskytování lupů. Vlasy sílí a je jim přidáno na lesku a kvalitě. Mořský kolagen je také velmi nápomocný při problémech s akné, jelikož předchází zánětlivým procesům a urychluje hojení. Fakt, kteří mnozí neznají, je ten, že  dokáže pomoci také s hubnutím a to díky tomu, že je důležitým zdrojem proteinů bez přítomnosti cukrů a tuků.

 2_1

Proč používat mořský kolagen?

Pro krásu – kolagen typu I Jak se můžete dočíst v našem článku o kolagenu, kde rozebíráme jeho druhy a typy, kolagen typu I stojí za efekty omlazení pokožky a navrácení její kvality. Mořský kolagen s obsahem hlavně typu I, který je v podstatě stavebním kamenem lidské pokožky může pomoct s jejím stárnutím, vráskami, dehydratováním a s pigmentovými skvrnami.

Snadná vstřebatelnost díky nízké molekulární hmotnosti - Mořský kolagennejlepší vstřebatelnost a využitelnost ze všech známých forem kolagenu. Nízká molekulární hmotnost kolagenních peptidů umožňuje ideální transport kolagenu do oblastí, které ho potřebují nejvíce. To znamená do kůže, vlasů a nehtů. Kolagenní peptidy z ryb jsou absorbovány až 1,5x efektivněji než ostatní typy kolagenu (rybí, vepřový, kuřecí). 

Rychlá vstřebatelnost díky nízkému bodu tání - Pro mořský kolagen, jehož zdrojem jsou tresky z ledových norských vod, je typická jedna nedocenitelná kladná vlastnost, a to nízký bod tání. Snadná rychlá rozpustnost zajišťuje efektivní vstřebávání skrze cévní systém přímo do pokožky. Dochází k okamžitému vyživování a omlazení kůže, vlasů i nehtů.

Kolagen a ekologie - Srovnáme-li produkci kolagenů (vepřový, hovězí), pak jsou kolagenní peptidy z mořských ryb nejvíce přátelské k životnímu prostředí. Mořský kolagen je získáván převážně ze suroviny, která nemá další využití v potravinářském průmyslu. Jedná se o nejvyšší kvalitu a využití zdroje (mořských divokých ryb) do posledního gramu. Užíváním mořského kolagenu je tak přispíváno k větší udržitelnosti životního prostředí.

3

Jak a z čeho se získává?

Mořský kolagen je extrahován z čerstvých nebo zmražených kůží, kostí, ploutví nebo šupin mořských ryb. Vyrábí se pomocí hydrolýzy, čili pomocí rozkladné reakce, díky které lze získávat kvalitní a čistý kolagen. Tento proces probíhá využitím enzymatické extrakce. Právě díky enzymům dochází při hydrolýze k rozbíjení vazeb v konkrétních aminokyselinách na jednotlivé kolagenové peptidy. Tato reakce je prováděna šetrně a díky tomu si kolagen chová strukturu trojité šroubovice, která je charakteristická pouze pro bílkoviny živých organismů. 

4

 Jaký mořský kolagen doporučujeme ze zkušeností?

Naše doporučení vychází ze zkušeností našich zákazníků, kteří tento kolagen zkoušeli a byli spokojení. Kolagen, který bychom Vám velmi rádi doporučili je Collagen Beauty od Werbea.

 5

Reálné zkušenosti uživatelů

Adéla (37 let) - Za svůj život jsem již vyzkoušela mnoho kolagenů včetně rybího kolagenu. Bohužel jsem se avšak setkala s neplnou vstřebatelností. Bylo mi řečeno, co se týká lepší vstřebatelnosti, že existuje forma mořského kolagenu. Neváhala jsem a zkusila jsem ho a musím říct, že jsem byla opravdu moc spokojená!

Mirek (25 let) Mořský kolagen jsem začal zařazovat za záměrem více hladké pokožky. Měl jsem dlouhé léta problém se suchou, popraskanou a dehydratovanou pokožku. Potřeboval jsem collagen typu I, jelikož ten mi byl doporučen jako největší pomocník s pokožkou. Po době 2 měsíců má pokožka prošla znovuzrozením a konečně začala být pružná a hladká. Z vlastní zkušenosti doporučuji kolagen dále.

Adriana (22 let) - Už od narození se mi dělají na různých místech pigmentové skvrny. Pociťovala jsem velmi zužující pocit spojený s šikanou na základní škole. Co je jiné – je divné. Hledala jsem způsoby, kterými bych mohla tyto skvrny redukovat, vybělit je. Přelom nastal ve chvíli, kdy jsem začala používat rozpustný mořský kolagen. Skvrny sice nezmizely, ale jejich výraznost postupem času ano. Mořský kolagen na pleť nyní doplňuji skoro půl roku a po té době jsem se rozhodla napsat recenzi a možná tím pomoct i někomu jinému, koho trápí stejný problém.

6

 

18755 1 golden life sport beauty
Akce Výprodej
Golden life – Sport & Beauty
 
Skladem poslední kus
999 Kč
1 500 Kč–33 %501 Kč
18755
main
Akce
699 Kč
899 Kč–22 %200 Kč
7/S40
main
Akce Výprodej
605 Kč
908 Kč–33 %303 Kč
7/S41