MuscleTech Creactor 238 g

1 229 Kč –63 %
MuscleTech Creactor 238 g
1 229 Kč –63 % 449 Kč
Momentálně nedostupné
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Nový standard pro elitní kreatinové suplementy. Každá mikro-dávka poskytuje maximální sílu a účinnost a nabízí absolutně nejčistší zdroj kreatinu, který dnes na světě existuje.

MuscleTech Creactor 238 g od značky MuscleTech je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí ochránit svojí svalovou hmotu, urychlit regeneraci a získat více síly a energie. Neboť sami cvičíme, snažíme se do sortimentu zařazovat jen ty produkty, kterým sami věříme a které jsme si vyzkoušeli. Při objednávkách nad 2 500 Kč vám doručíme zboží ZDARMA. Mrkněte také na náš výprodej skladových zásob a doplňte si zásoby doplňků stravy se slevami až 35%.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MuscleTech Creactor 238 g

Vědecky vyvinutý kreatinový suplement CREACTOR™ obsahuje dosud nevídaný poměr 2 typů kreatinu - free-acid kreatinu a kreatin hydrochloridu (HCL). Free-acid kreatin je nejčistší forma kreatinu, která existuje, je zcela zbavena jakýchkoliv kyselin a solí.
A na rozdíl od mnoha současných suplementů které obsahují kreatin monohydrát, v Creactoru je použit 100% ultra-čistý, laboratorně testovanýkreatin HCL, což je jedinečný zdroj kreatinu, který je výrazně lépe rozpustný ve vodě. Každá super-nabitá dávka obsahuje 750 mg každého z těchto 2 typů kreatinu, tato silná fomule je zárukou výsledků, jaké jste s kreatinem dosud nezažili.
CREACTOR™ rapidně zlepšuje schopnost svalů obnovovat ATP. ATP je vaším primárním zdrojem anaerobní energie, díky němu si mezi sériemi lépe odpočinete a naberete novou sílu. Během intenzivního tréninku se nejprve využívá ATP uložené ve svalech. Jakmile se tato zásoba ztenčí, je třeba, aby si organismus začal vytvářet své vlastní ATP. V nejintenzivnějších částech tréninku se generuje produkce ATP rozpadem fosfokreatinu ve vašich svalech. Jelikož máme pouze omezené množství kreatinu ve svalech, i tato forma produkce ATP se brzy vyčerpá, výsledkem je únava a nakonec svaly přestanou pracovat úplně. A v tomto okamžiku nastupuje Creactor. Jeho silné molekuly kreatinu se mění na fosfokreatin, který slouží jako zásobní rezervoár pro výrobu ATP. S vyšší hladinou ATP budete schopni trénovat tvrději a lépe regenerovat, což povede k rychlejšímu růstu objemu a síly.
Je klinicky prokázáno, že účinná složka Creactoru zvětší sílu a objem svalů a zlepší vaši výkonnost s pouhými 2 odměrkami tohoto super-koncentrovaného suplementu denně. Výzkum publikovaný v Journal of Applied Physiologyukázal, že dávka pouhých 3 g kreatinu denně po dobu jednoho měsíce dokáže plně saturovat svaly. Není třeba cyklovat či strpět nadýmání žaludku.

Poměr kreatinových molekul v Creactoru je prozatím unikátní svého druhu. Obě formy obsaženého kreatinu mimo jiné zaručují svou výjimečnou rozpustnost, díky níž je třeba požít méně tekutin než při užívání běžného kreatin monohydrátu. Všimnete si toho ihned, když smícháte lahodnou limetkovo-citrónovou dávku Creactoru s vodou. Rozpustí se téměř okamžitě a kompletně, nezanechá žádný sediment na spodu skleničky. S Creactorem získáváte absolutně nejvyšší kvalitu 100% ultra-čistého kreatin hydrochloridu a free-acid kreatinu, bez jakýchkoliv dalších příměsí, vyplňovadel, sacharidů, cukru či tuku.

Pouhé 2 mikro-dávky Creactoru denně zaručí:

 • ZVÝŠENÍ SYNTÉZY ATP: Creactor urychleně zvětší schopnost svalových buněk obnovovat ATP, tj. jejich primární zdroj anaerobní energie, což zefektivní odpočinek a zotavení namáhaných svalů mezi vyčerpávajícími sériemi
 • RŮST OBJEMU A SÍLY A ZLEPŠENÍ REGENERACE: je klinicky prokázáno, že množství kreatinu v každé dávce Creactoru zvětší objem a sílu svalů a zlepší celkovou výkonnost
 • 100% ČISTÁ FORMULE - neobsahuje vůbec žádné příměsy, vyplňovadla, sacharidy či cukr: Creactor obsahuje 100% ultra-čistý kreatin HCL a free-acid kreatin, dva typy kreatinu té nejvyšší kvality. Je zcela bez dalších příměsí, sacharidů, cukru nebo tuku.
 • BEZ NASYCOVACÍ FÁZE A NADÝMANÍ: s Creacorem není třeba sytit či cyklovat, a na rozdíl od jiných kreatinů na trhu nenadýmá žaludek.

CREACTOR™ vytváří nový standard pro elitní kreatinové suplementy. Každá mikro-dávka poskytuje maximální sílu a účinnost a nabízí absolutně nejčistší zdroj kreatinu, který dnes na světě existuje.

Složení

 • 750 mg kreatin HCL
 • 750 mg free-acid kreatin
 • Přírodní příchutě, kyselina citrónová (regulátor kyselosti, antioxidant, sekvestrant), acesulfam draselný (náhradní sladidlo), křemičitan vápenatý (látka protispékavá), oxid křemičitý (látka protispékavá), sukralóza (náhradní sladidlo), maltodextrin, fosforečnan vápenatý (regulátor kyselosti, látka zlepšující mouku, plnidlo, zahušťovadlo, zvlhčující látka, protispékavá látka), tartrazin (barvivo), brilantní modř FCF (barvivo).

Informace

 • Určeno pro osoby starší 18 let.
 • Nevhodné pro kojící a kojící ženy.
 • Konzultujte užívání doplňku se svým lékařem nebo odborníkem na výživu, pokud máte následující onemocnění nebo potíže: vysoký nebo nízkým krevní tlak, srdeční arytmie, jakékoliv problémy ze srdcem, disfunkce nebo problémy jater, cukrovka, psychické poruchy, problémy s prostatou nebo dýcháním.
 • Nekombinovat s alkoholem a drogami!
 • Neslouží jako náhrada pestré a rozmanité stravy.
 • Skladujte v suchu a mimo dosah malých dětí.
 • Před užitím si prostudujte návod k použití (eliteku) a dodržujte doporučené dávkování.
 • Tento doplněk neobsahuje žádné dopingové látky.
 • Před zahájením jakéhokoliv tréninkového úsilí se poraďte s trenérem.
 • Alergenní informace: tento výrobek byl vyroben v závodě, který může zpracovávat suroviny, které obsahují mléko, vejce, sóju, ryby, korýše, ořechy, arašídy a pšenici.
 • Výrobce: Iovate Health Sciences, North Market Street Suite 1330, DE19801 Wilmington, United States

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreatinové směsi
Forma: Sypké
Gramáž: 238 g
Příchuť: citron - limetka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: