MuscleTech Platinum 100% L-Arginine 100 tablet

MuscleTech Platinum 100% L-Arginine 100 tablet
L-Arginin. Pořádné prokrvení svalů a tudíž pořádný výkon.

MuscleTech Platinum 100% L-Arginine 100 tablet od značky MuscleTech je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí ochránit svojí svalovou hmotu, urychlit regeneraci a získat více síly a energie. Neboť sami cvičíme, snažíme se do sortimentu zařazovat jen ty produkty, kterým sami věříme a které jsme si vyzkoušeli. Při objednávkách nad 2 500 Kč vám doručíme zboží ZDARMA. Mrkněte také na náš výprodej skladových zásob a doplňte si zásoby doplňků stravy se slevami až 35%.

MuscleTech Platinum 100% L-Arginine 100 tablet

Arginin je jednou ze základních aminokyselin lidského organismu. Jeho základní funkcí je zvýšení prokrvení periferií (prostřednictvím zvýšené produkce oxidu dusnatého NO), vyšší produkce somatotropinu (růstového hormonu- STH), zlepšení funkce pohlavních orgánů a u mužů zvýšení spermatogeneze (tvorby spermií). Jednou ze zásadních funkcí argininu je jeho funkce prekurzoru tvorby oxidu dusnatého (NO), který v organismu působí vazodilatačně (snižuje tonus) na hladké svalstvo ve stěnách cév - v konečném důsledku to znamená, že se cévy rozšíří, zvýší se prokrvení což, umožňuje zásobení periferií živinami a kyslíkem.

• Užívejte 2 tablety 30 min před tréniknem

2 tablety
L-arginine (As L-arginine HCl) 1.000 mg

• Microcrystalline Cellulose, Hydroxypropylcellulose, Stearic Acid, Coating (Polyvinyl Alcohol, Titanium Dioxide, Polyethylene Glycol, Talc), Silicon Dioxide, Acesulfame-Potassium.

• Doplněk stravy.
  • Skladujte na suchém místě bez přístupu přímého slunečního záření.
  • Skladujte mimo dosah malých dětí.
  • Nevhodný pro kojící a těhotné ženy, a pro děti do 15 let.
  • Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.
  • Neužívejte, jako náhradu pestré stravy.

Výrobce: Iovate Health Sciences, North Market Street Suite 1330, DE19801 Wilmington, United States

Kategorie: L-Arginin
Forma: tablety