Naši partneři

 

 

EAGLE FITNESS

EAGLE FITNESS je prostorná posilovna v Praze 9 o dvou patrech a celkové rozloze 900 m2. Naše fitness centrum nabízí cvičení v příjemném čistém prostředí s velkými okny. Za příznivého počasí na sobě můžete zapracovat také na čerstvém vzduchu v unikátní venkovní posilovně. Přijďte si zacvičit a dobít energii právě k nám. Nebudete litovat!

Nejsme jen obyčejná posilovna. Nabízíme mnohem více!

EAGLE FITNESS nabízí posilovnu vybavenou špičkovými stroji značek Hammer Strength, Life Fitness Pro2, EliteFTS atd, kardiozónu, aerobní sál, sál na bojová umění, lifternu, a samozřejmě také diagnostiku a relaxaci. Pro lepší výsledky můžete využít služeb našich zkušených trenérů nebo si vybrat z nabídky našich skupinových lekcí zaměřených na tvarování postavy.

eagle_logo

 

 

PETR ŠIDLO

Petr Šidlo je český kulturista, který závodí v kategorii OPEN. Již v mladém věku se jedná o velký talent české kulturistiky. V roce 2018 bude závodit v řeckých Athénách, kde se bude snažit o umístění mezi top závodníky. Na našem webu je tváří pánské HARDCORE kolekce. 
Petra můžete podpořit na jeho Instagramu a Facebooku. Rád Vám také pomůže s vaší přípravou na soutěže, nebo prvními kroky v posilovně. 
Tel: 731 042 060 Email: sidlo.pet@seznam.cz

 petr šidlo

 

TANIA KRUPINSKAYA

Tania Krupinskaya je mladá závodnice v kategorii bikini fitness. V roce 2017 se zúčastnila svých prvních závodů a předvedla úžasnou formu. Rozhodně se můžete těšit na úžasné výsledky v průběhu její fitness kariéry. Taniu můžete podpořit na jejím instagramu

Tania se stala tváří naší dámské HARDCORE kolekce.

tania

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.