Naši partneri

f12

Fitness victory

Fitness Victory je moderní fitness na Praze 4, které se pyšní moderním prostředím a skvělou atmosférou pro jakýkoli trénink. Ať už chcete jít na pořádný trénink nebo na skupinovou lekci, která vám po doporučení specialistů z Fitness Victory bude zcela vyhovovat; budete zaručeně spokojeni. Využít můžete 550 metrů čtverečních precizně navrženého fitness, které je vybavené těmi nejmodernějšími stroji řady Panatta a nech se vést špičkovými trenéry, které vám poskytnou skvělé poradenství ohledně stravy a cvičení. 

Celý tým GymTime děkuje za úžasnou spolupráci a především za možnost focení naší nové dámské kolekce.

Kontakt na Fitness Victory: 

 

Webové stránky: www.fitnessvictory.cz/

Instagram: www.instagram.com/fitness_victory/

Facebook: www.facebook.com/fitnessvictory/

 Výsledek obrázku pro fitness victory

 

PETR ŠIDLO

Petr Šidlo je český kulturista, který závodí v kategorii OPEN. Již v mladém věku se jedná o velký talent české kulturistiky. V roce 2018 bude závodit v řeckých Athénách, kde se bude snažit o umístění mezi top závodníky. Na našem webu je tváří pánské HARDCORE kolekce. 
Petra můžete podpořit na jeho Instagramu a Facebooku. Rád Vám také pomůže s vaší přípravou na soutěže, nebo prvními kroky v posilovně. 
Tel: 731 042 060 Email: sidlo.pet@seznam.cz

 DSC06510

DAVID PÍSKATÝ

David je 17ti letý kulturista, připravující se na svou první soutěž v kulturistice dorostu. Můžete ho sledovat na jeho instagramu. Rád Vám pomůže dosáhnout vašich cílů v oblasti fitness a kulturistiky. Kontaktovat ho můžete na tel. 776318918, nebo přímo na jeho e-mailu david.piskaty@gmail.com

 Bez názvu-1_1

TEREZA ŠERÁKOVÁ

Tereza je mladá 19cti letá závodnice v kategorii bikinifitness, na prknech jí ještě určitě uvidíte. Tereza se kromě soutěžení věnuje online coachingu a starvování.Tahle odhodlaná slečná neví co je to nuda.Můžete ji podpořit na jejím Instagramu. Ráda Vám také pomůže s vaší přípravou na soutěže, nebo prvními kroky v posilovně. Kontaktovat ji můžete na tel.728347515, nebo emailu serakova.tereza@seznam.cz

DSC07460

ADÉLA ŠVEJDOVÁ

Adéla je mladá 17cti letá slečna která se připravuje na své první závody v bikinifitness. Její formu a pokroky můžete sledovat na jejím instagramu a facebooku a tím jí podpořit.

DSC07031

TANIA KRUPINSKAYA

Tania Krupinskaya je mladá závodnice v kategorii bikini fitness. V roce 2017 se zúčastnila svých prvních závodů a předvedla úžasnou formu. Rozhodně se můžete těšit na úžasné výsledky v průběhu její fitness kariéry. Taniu můžete podpořit na jejím instagramu

DSC06949

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.