Naši sportovci

 

 

EAGLE FITNESS

EAGLE FITNESS je prostorná posilovna v Praze 9 o dvou patrech a celkové rozloze 900 m2. Naše fitness centrum nabízí cvičení v příjemném čistém prostředí s velkými okny. Za příznivého počasí na sobě můžete zapracovat také na čerstvém vzduchu v unikátní venkovní posilovně. Přijďte si zacvičit a dobít energii právě k nám. Nebudete litovat!

Nejsme jen obyčejná posilovna. Nabízíme mnohem více!

EAGLE FITNESS nabízí posilovnu vybavenou špičkovými stroji značek Hammer Strength, Life Fitness Pro2, EliteFTS atd, kardiozónu, aerobní sál, sál na bojová umění, lifternu, a samozřejmě také diagnostiku a relaxaci. Pro lepší výsledky můžete využít služeb našich zkušených trenérů nebo si vybrat z nabídky našich skupinových lekcí zaměřených na tvarování postavy.

eagle_logo

PETR ŠIDLO

Petr Šidlo je český kulturista, který závodí v kategorii OPEN. Již v mladém věku se jedná o velký talent české kulturistiky. V roce 2018 bude závodit v řeckých Athénách, kde se bude snažit o umístění mezi top závodníky. Na našem webu je tváří pánské HARDCORE kolekce. 
Petra můžete podpořit na jeho Instagramu a Facebooku. Rád Vám také pomůže s vaší přípravou na soutěže, nebo prvními kroky v posilovně. 
Tel: 731 042 060 Email: sidlo.pet@seznam.cz

 DSC06510

DAVID PÍSKATÝ

David je 17ti letý kulturista, připravující se na svou první soutěž v kulturistice dorostu. Můžete ho sledovat na jeho instagramu. Rád Vám pomůže dosáhnout vašich cílů v oblasti fitness a kulturistiky. Kontaktovat ho můžete na tel. 776318918, nebo přímo na jeho e-mailu david.piskaty@gmail.com

 Bez názvu-1_1

TEREZA ŠERÁKOVÁ

Tereza je mladá 19cti letá závodnice v kategorii bikinifitness, na prknech jí ještě určitě uvidíte. Tereza se kromě soutěžení věnuje online coachingu a starvování.Tahle odhodlaná slečná neví co je to nuda.Můžete ji podpořit na jejím Instagramu. Ráda Vám také pomůže s vaší přípravou na soutěže, nebo prvními kroky v posilovně. Kontaktovat ji můžete na tel.728347515, nebo emailu serakova.tereza@seznam.cz

DSC07460

ADÉLA ŠVEJDOVÁ

Adéla je mladá 17cti letá slečna která se připravuje na své první závody v bikinifitness. Její formu a pokroky můžete sledovat na jejím instagramu a facebooku a tím jí podpořit.

DSC07031

TANIA KRUPINSKAYA

Tania Krupinskaya je mladá závodnice v kategorii bikini fitness. V roce 2017 se zúčastnila svých prvních závodů a předvedla úžasnou formu. Rozhodně se můžete těšit na úžasné výsledky v průběhu její fitness kariéry. Taniu můžete podpořit na jejím instagramu

DSC06949

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.