Naši sportovci

Lukáš wojtyla

Lukáš je již ve 23 letech úspěšnou a vlinvou osobu na české fitness scéně. Jeho závodní kategorií je Men's Physique, ve které dostáhl už řadu úspěchů: 1. místo - GP Ostrava 2014, 1. místo v Mistroství ČR juniorů a 3. místo na EVLS Prague Showdown v roce 2016. 

Kromě závodění se Lukáš intenzivně věnuje trenérství, ve kterém má již velký počet vlastních klientů. Poskytuje své služby nejen jako osobní coaching, ale velmi dobře rozjel online coaching a jeho Wojtyla Team sklízí mnoho úspěchů na soutěžní scéně. Lukáš využívá své osmileté praxe společně s odbornou certifikací. 

Lukáš má na rok 2019 opravdu velké plány. Ve své profesní činnosti spustí novou platformu online trenéra, který bude opravdu stát za to. Dočkáte se nového webu a aplikace, aby Lukášovi služby trenéra pro vás byly ještě intuitivnější. Po sportovní stránce se můžete těšit na závody v USA, konkrétně v Kalifornii ve federaci NPC a my se už nemůžeme dočkat jeho formy! 

Určitě Lukáše sledujte na Instagramu a pokud se opravdu chceš dostat do formy, vyplň formulář na jeho webových stránkách a sleduj ten progres. 

A

FILIP FRYDRYCH

Filip patří mezi mladé talenty české kulturistiky. Již ve 20 letech se může pyšnit skvělými proporcemi, duševní vyspělostí a obrovskou touhou směřovat vzhůru. Nyní je v přípravě na podzimní sezónu na juniorské závody Diamond Cup Katowice a Fitness Mania Kladno, kde se chce porvat o skvělý výsledek. Filip je jednou z hlavní tváří pánské HARDCORE kolekce.

Filipa můžete sledovat na jeho Instagramu, kde se dělí o svoji každodenní rutinu, která směřuje k jeho prvním velkým závodům.

DSC02444

MAREK SVIRIDOV

Marek patří mezi české talenty kategorie Men´s Physique, ve které chce již tento podzim usilovat o profesionální kartu. Tento rok zaznamenal v jarní sezóně skvělé druhé místo na Diamond Cup Ostrava a rozhodně má ambice se posouvat výše a výše. Marek je jednou za našich tváří pánské HARDCORE kolekce.

Marka můžete sledovat na jeho Instagramu, kde se dělí každodenně o svoji cestu za vysněnou profesionální kartou. Určitě také využijte jeho služeb fitness trenéra ve Factory Pro.

DSC02504

PETR ŠIDLO

Petr Šidlo je český kulturista, který závodí v kategorii OPEN. Již v mladém věku se jedná o velký talent české kulturistiky. V roce 2018 bude závodit v řeckých Athénách, kde se bude snažit o umístění mezi top závodníky. Na našem webu je tváří pánské HARDCORE kolekce. 
Petra můžete podpořit na jeho Instagramu a Facebooku. Rád Vám také pomůže s vaší přípravou na soutěže, nebo prvními kroky v posilovně. 
Tel: 731 042 060 Email: sidlo.pet@seznam.cz

 DSC06510

 

 

TEREZA ŠERÁKOVÁ

Tereza je mladá 19cti letá závodnice v kategorii bikinifitness, na prknech jí ještě určitě uvidíte. Tereza se kromě soutěžení věnuje online coachingu a starvování.Tahle odhodlaná slečná neví co je to nuda.Můžete ji podpořit na jejím Instagramu. Ráda Vám také pomůže s vaší přípravou na soutěže, nebo prvními kroky v posilovně. Kontaktovat ji můžete na tel.728347515, nebo emailu serakova.tereza@seznam.cz

DSC07460

ADÉLA ŠVEJDOVÁ

Adéla je mladá 17cti letá slečna která se připravuje na své první závody v bikinifitness. Její formu a pokroky můžete sledovat na jejím instagramu a facebooku a tím jí podpořit.

DSC07031

TANIA KRUPINSKAYA

Tania Krupinskaya je mladá závodnice v kategorii bikini fitness. V roce 2017 se zúčastnila svých prvních závodů a předvedla úžasnou formu. Rozhodně se můžete těšit na úžasné výsledky v průběhu její fitness kariéry. Taniu můžete podpořit na jejím instagramu

DSC06949

 

ALEXANDRA VORONINA

Alex je velice talentovaná závodnice v Bikini Fitness, ve které posbírala už několik úspěchů a zkušeností. Za zmínku určitě stojí její absolutní vítězství na Mistroství České republiky v ženské kategorii v roce 2018 a dvě místo na Diamond Cup - Varšava a Madrid. Úspěchy tedy má a určitě se poohlíží po dalších, tak ji určitě sledujte na Instagramu, kde je velice aktivní. Zároveň je Alex jednou z tváří Fitness Victory, které celý GymTime včele doporučuje pro pořádné tréninky.

 dámské tričko

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.