Nutrend Creatine Compressed Caps 120 kapslí

Značka: Nutrend
5279 nutrend creatine compressed caps 120 kapsli

Nutrend Creatine Compressed Caps 120 kapslí od značky Nutrend je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí ochránit svojí svalovou hmotu, urychlit regeneraci a získat více síly a energie. Neboť sami cvičíme, snažíme se do sortimentu zařazovat jen ty produkty, kterým sami věříme a které jsme si vyzkoušeli. Při objednávkách nad 2 500 Kč vám doručíme zboží ZDARMA a pro pravidelně nakupující máme připravený zajímavý VIP věrnostní program. Registrujte se a získejte doživotní 5% slevu na každý svůj nákup.

Nutrend Creatine Compressed Caps 120 kapslí

Mimořádná dávka kreatinu monohydrate uzavřeného do speciálních celulózových kapslí, které zajistí maximální využití 120 kapslí kreatinu v organismu. Tyto kapsle jsou odolné vůči nízkému PH v žaludku a umožňují dopravit kreatin do příznivějšího prostředí v trávicím traktu. Kreatin je dusíkatá sloučenina, která se v těle nachází převážně v kosterní svalovině a při náročné fyzické aktivitě dochází k jeho úbytku. Pravidelnou suplementací kreatinu se zvyšuje hlavně svalový výkon při intenzivním tréninku. Pro zvýšení efektivnosti doporučujeme používat v tzv. kreatinových cyklech. Příznivého účinku lze dosáhnout podáním alespoň 3 gramů kreatinu v denní dávce.

CREATINE COMPRESSED CAPS je určen:

• Pro zvýšení síly
  • Pro intenzivně trénující sportovce

• Tréninkové dny: užijte 3 kapsle 30 minut před tréninkem
  • Netréninkové dny: užijte 3 kapsle ráno na lačno.
  • Dle doporučeného dávkování polkněte kapsle a zapijte dostatečným množstvím vody.
  • Nejsou vhodné alkoholické a mléčné nápoje.
  • Kapsli nekousejte!

Pravidelně dávkujte 4 týdny, pak zařaďte 4-6 týdnů pauzu. Je vhodné kombinovat se sacharidy (např. společně s gainerem). Maximální denní dávka jsou 3 kapsle. Nepřekračujte doporučené dávkování.

100 g 1 kapsle 3 kapsle
Kreatin monohydrát 86 685 mg 1 250 mg 3 750 mg

• Kreatin monohydrát, hydroxypropylmethylcelulózová kapsle (želírující látka gellan guma, barvivo oxid titaničitý), plnidlo stearan hořečnatý, protispékavá látka oxid křemičitý.

• Nenahrazuje pestrou stravu.
  • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
  • Ukládejte mimo dosah dětí!
  • Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření.
  • Chraňte před mrazem.
  • Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Výrobce: Nutrend D.S, a.s., Chválkovice 604, 77900 Olomouc

Kategorie: Kreatin monohydrát (creatine monohydrate)
Forma: kapsle