Naši sportovci

Lukáš Wojtyla

Lukáš je již ve 23 letech úspěšnou a vlinvou osobu na české fitness scéně. Jeho závodní kategorií je Men's Physique, ve které dostáhl už řadu úspěchů: 1. místo - GP Ostrava 2014, 1. místo v Mistroství ČR juniorů a 3. místo na EVLS Prague Showdown v roce 2016. 

Kromě závodění se Lukáš intenzivně věnuje trenérství, ve kterém má již velký počet vlastních klientů. Poskytuje své služby nejen jako osobní coaching, ale velmi dobře rozjel online coaching a jeho Wojtyla Team sklízí mnoho úspěchů na soutěžní scéně. Lukáš využívá své osmileté praxe společně s odbornou certifikací. 

Lukáš má na rok 2019 opravdu velké plány. Ve své profesní činnosti spustí novou platformu online trenéra, který bude opravdu stát za to. Dočkáte se nového webu a aplikace, aby Lukášovi služby trenéra pro vás byly ještě intuitivnější. Po sportovní stránce se můžete těšit na závody v USA, konkrétně v Kalifornii ve federaci NPC a my se už nemůžeme dočkat jeho formy! 

Určitě Lukáše sledujte na Instagramu a pokud se opravdu chceš dostat do formy, vyplň formulář na jeho webových stránkách a sleduj ten progres. 

A

MAREK SVIRIDOV

Marek patří mezi české talenty kategorie Men´s Physique, ve které chce již tento podzim usilovat o profesionální kartu. Tento rok zaznamenal v jarní sezóně skvělé druhé místo na Diamond Cup Ostrava a rozhodně má ambice se posouvat výše a výše. Marek je jednou za našich tváří pánské HARDCORE kolekce.

Marka můžete sledovat na jeho Instagramu, kde se dělí každodenně o svoji cestu za vysněnou profesionální kartou. Určitě také využijte jeho služeb fitness trenéra ve Factory Pro.

DSC02504  

TEREZA ŠERÁKOVÁ

Tereza je mladá závodnice v kategorii bikinifitness, na prknech jí ještě určitě uvidíte. Tereza se kromě soutěžení věnuje online coachingu a starvování.Tahle odhodlaná slečná neví co je to nuda.Můžete ji podpořit na jejím Instagramu. Ráda Vám také pomůže s vaší přípravou na soutěže, nebo prvními kroky v posilovně.

DSC07460