Survival PreWorkout Fusion Fair Power 400 g pomeranč

611 Kč
Skladem
Předtréninková směs účinných látek, přírodních extraktů, vitamínu B5 a selenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (25 g) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
Předtréninková směs účinných látek, přírodních extraktů, vitamínu B5 a selenu. Receptura výrobku PreWorkout Fusion Fair Power® je sestavena na základě vědeckých poznatků a pozitivních zkušeností sportovců s obsaženými látkami z hlediska podpory krevního oběhu („napumpování“), sportovního výkonu a maximální koncentrace!
PreWorkout Fusion Fair Power® je unikátní suplement, díky kterému konečně zjistíte, co to znamená kvalitní předtréninkový produkt! Jak už je tradicí, i nyní vám prozradíme vše důležité o složení produktu, který obsahuje:

4250 mg L-citrulinu a 1000 mg L-argininu – vědou i praxí ověřená kombinace „pumpovacích“ aminokyselin. Dohromady přes 5000 mg L-citrulinu a L-argininu vám bude kolovat v žilách a motivovat Vás ještě k většímu výkonu!
2000 mg čistého L-ornitinu – v případě potřeby organismu může být L-ornitin nepřímo přetvořen na samotný L-arginin a vytvořit tak ještě lepší podmínky pro dosažení maximálního „napumpování“!
2000 mg čistého cholinu a 20 mg čistého DMAE – cholin je potřebnou látkou pro tvorbu významných neurotransmiterů (přenašečů nervového signálu). Cholin podporuje normální činnost jater a příznivě ovlivňuje metabolismus tuků. Na své si přijdou tedy i sportovci v redukci hmotnosti. DMAE je svojí strukturou podobný cholinu. Pokud DMAE v předtréninkových doplňcích stravy vyhledáváte cíleně, potěšíme vás – PreWorkout Fusion Fair Power® obsahuje v jedné dávce nejvyšší povolené množství 20 mg! 
2000 mg beta alaninu a 1000 mg L-histidinu tvoří společný základ pro syntézu karnosinu. Karnosin pomáhá svalovým buňkám odolávat typickému „zakyselení“ vznikajícímu v důsledku vysoké intenzity fyzické zátěže. To je mj. případ posilování, atletiky, plavání či různých kolektivních sportů (fotbal, hokej…), kdy se sportovec snaží podat maximální výkon a zároveň odolávat „pálení“ svalů.
2000 mg L-tyrosinu, ze kterého se v těle vytváří dopamin. Vzestup hladiny dopaminu je často spojen se zvýšením motivace a pocitu nabuzení. 
2000 mg taurinu a 200 mg kofeinu – kombinace taurinu a kofeinu je známá z energetických drinků pro své synergické účinky (podporují se navzájem). Pro jejich maximalizaci jsme dali do každé dávky PreWorkout Fusion Fair Power® nejvyšší povolené množství taurinu 2000 mg. To, co očekáváte od běžného energetického drinku, vám poskytne PreWorkout Fusion Fair Power® za výrazně méně peněz a s mnohem větší dávkou účinných látek!
5 synergicky působících rostlinných extraktů je zdrojem bioaktivních látek s vyhledávanými účinky v předtréninkových doplňcích. Užijte si podporu krevního oběhu díky extraktu z borovice a kurkumy, nepociťujte během zatížení tolik únavy díky extraktu z rozchodnice růžové jako silného adaptogenu či v neposlední řadě podpořte vaši kognitivní výkonnost extraktem z Ginkgo biloby. Aby se zmíněné látky maximálně vstřebaly, zařadili jsme do receptury také kvalitní extrakt z černého pepře 1. 
Vitamín B5 a selen – vitamín B5 prokazatelně přispívá k normální mentální činnosti a tvorbě steroidních hormonů, mezi které řadíme například testosteron. Vitamín B5 dále přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Selen pro změnu podporuje ochranu buněk před oxidativním stresem mj. díky enzymu zvanému glutathion peroxidáza (výzkumy ukazují, že L-citrulin společně s glutathionem vytváří v organismu ideální podmínky pro prokrvení svalů 2). Podotýkáme, že vysoká vstřebatelnost a využitelnost selenu v produktu PreWorkout Fusion Fair Power® je zajištěna vysoce kvalitní organickou formou L-selenomethioninu!
Zdroje:

1. Shoba, G., Joy, D., Joseph, T., Majeed, M., Rajendran, R., & Srinivas, P. S. (1998). Influence of piperine on the pharmacokinetics of curcumin in animals and human volunteers. Planta Medica, 64(4), 353–356.
2. McKinley-Barnard, S., Andre, T., Morita, M., & Willoughby, D. S. (2015). Combined L-citrulline and glutathione supplementation increases the concentration of markers indicative of nitric oxide synthesis. Journal of the International Society of Sports Nutrition, 12, 27.
Doporučené dávkování:

doporučená denní dávka je 25 g (3 odměrky) 
jednu dávku (25 g, tj. 3 odměrky) rozmíchejte ve 200–300 ml studené vody  a takto připravený nápoj vypijte
vhodné je použití 30–60 minut před fyzickou aktivitou
pokud několik minut po konzumaci výrobku PreWorkout Fusion Fair Power® ucítíte „svědění“ či „štípání“, jedná se o neškodný vedlejší efekt obsaženého beta alaninu 
užití v pozdějších večerních hodinách může prodloužit dobu usínání
Tabulka nutričních hodnot:25 g (1 dávka)

L-citrulin
4250 mg

L-arginin
1000 mg

L-ornitin
2000 mg

Cholin bitartrát
5000 mg

Z toho čistý cholin
2000 mg

DMAE bitartrát
54 mg

Z toho čistý DMAE
20 mg

Beta alanin
2000 mg

L-histidin
1000 mg

L-tyrosin
2000 mg

Taurin
2000 mg

Kofein
200 mg

Extrakt z borovice
105 mg

Extrakt z kurkumy
105 mg

Extrakt z rozchodnice růžové
100 mg

Extrakt z Ginkgo biloby
60 mg

Extrakt z černého pepře
5 mg

Vitamín B5
3 mg (50 % RHP)

Selen
17 mcg (30 % RHP)
RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)
Složení:
Cholin bitartrát, L-citrulin, L-ornitin hydrochlorid, beta alanin, taurin, L-tyrosin, regulátor kyselosti kyselina citronová, L-arginin, L-histidin, přírodní aroma pomeranč, přírodní barvivo beta karoten, protispékavé látky (oxid křemičitý, fosforečnan vápenatý), kofein bezvodý, sladidlo sukralóza, extrakt z borovice (obsahuje 95 % bioflavonoidů), extrakt z kurkumy (obsahuje 95 % kurkuminu), extrakt z rozchodnice růžové (obsahuje 4 % rosavinu), extrakt z Ginkgo biloby (24/6), DMAE bitartrát, extrakt z černého pepře, L-selenomethionin, D-pantothenát vápenatý (vitamín B5).
Upozornění:
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (25 g) obsahuje 200 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro osoby s poruchou srážlivosti krve. Ukládejte mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Skladujte a uchovávejte v suchu, chraňte před teplem, mrazem a přímým slunečním zářením. Po otevření vždy pečlivě uzavírejte a spotřebujte do 6 měsíců.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nakopávače a před-tréninkové přípravky
Kategorie: NO suplementy
Forma: sypká
Hmotnost/Objem: 1 - 99 g (ml)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: