Více o Gymtime

vice o gymtime

VÍCE O GYMTIME

GymTime vznikl v květnu v roce 2015 jako motivační fitness stránka a blog, kde jsme se snažili co nejlépe propagovat to, co nás baví – posilování. Našim fanouškům jsme předávali tipy na správné stravování, tréninky a snažili se je co možná nejvíce motivovat k zdravému životnímu stylu. Pravidelně jsme vydávali články o vaření, motivační citáty a MEME posty pro zasmání. 

V listopadu roku 2017 jsme přišli s naší vlastní kolekcí oblečení GymTime, která zahrnovala první motivační trička a tílka. V dnešní době je na našem e-shopu již k dostání více jak 100 produktů, stále se rozrůstáme a vydáváme kolekce nového motivačního oblečení vhodné pro vášnivé fitnessáky.

V naší nabídce jsou nyní k dostání produkty z kolekce HARDCORE edition v pánském i v dámské provedení. GymTime nabízí především sportovní oblečení a fitness doplňky, ale na našem e-shopu můžete nalézt také např. trička pro páry nebo Fit-náramky s činkou.Naše produkty zdobí motivační nápisy do posilovny, které Vás vždy zaručeně nakopnou a zcela jistě Vám dodají tolik potřebnou energii během cesty za Vaším snem…

Děkujeme především Vám, našim zákazníkům. To pouze díky Vám se i naše sny pomalu stávají realitou. Děkujeme Vám, že jste s námi, jste součástí naší sportovní komunity GymTime a také za to, že Vás fitness baví a milujete jej stejně jako my. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.