Neohodnoceno
Značka: Viridian
Viridian Cherry Night (Višeň a l-glycin) 150 g
Instantní nápoj obsahující kombinaci aminokyseliny L-Glycinu, koncentrátu z višně obecné, extraktu z čínské datle a hořčíku. Lze doporučit všem zaměřeným na kvalitu spánku a celkové zklidnění mysli.

Viridian Cherry Night (Višeň a l-glycin) 150 g od značky Viridian je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí pro svůj organismus ty nejlepší zdravé živiny pro každodenní doplnění makroživin, vitamínu minerálů. Neboť sami cvičíme, snažíme se do sortimentu zařazovat jen ty produkty, kterým sami věříme a které jsme si vyzkoušeli. Při objednávkách nad 2 500 Kč vám doručíme zboží ZDARMA. Mrkněte také na náš výprodej skladových zásob a doplňte si zásoby doplňků stravy se slevami až 35%.

Viridian Cherry Night (Višeň a l-glycin) 150 g

• Rozmíchejte 1 vrchovatou čajovou lžičku ve vodě nebo džusu (jednou denně)
  • Vypijte před spaním nebo dle doporučení lékaře

• 1 vrchovatá čajová lžička (6 g) přibližně obsahuje: Glycin 3000 mg, Šťáva z višně obecné (Prunus cerasus) 1200 mg, Cicimek čínský extrakt (Zizyphus jujuba) 450 mg, Hořčík (citrát) 200 mg, 53 % RHP*, *Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ/2000 kcal).

• Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není užívání výrobku doporučeno lékařem. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte v chladnu a suchu mimo dosah dětí. Vhodné pro vegany. Produkt je prodáván na základě váhy ne objemu. Může docházet k usazování složek produktu na dně.

Výrobce: Viridian, 15 High March, Daventry, NN114HB Northamptonshire, United Kingdom

Kategorie: Nootropika
Forma: Sypké