BioTech Black Blood CAF+ 15 g

Skladem Není skladem Není skladem Zvolte variantu
Extrémní předtréninkový nápoj v prášku bez cukru se 400 mg kofeinu v denní dávce, aminokyselinami, vitamíny, minerály a sladidly.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (2x 7,5 g) obsahuje 400 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.

12 účinných látek
200 mg kofeinu na porci
L-tyrosin, beta-alanin, L-arginin a L-citrulin
extrakt z černého pepře (BioPerine®)
vitamíny a minerály
hořčík, niacin a vitamín B6 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání a přispívají k normálním procesům tvorby energie
zinek přispívá k normální syntéze bílkovin
žádný kreatin
bez cukru*
bez laktózy**
bez lepku***
*Bez cukru: 0,5 g cukru na 100 ml v nápoji připraveném ke konzumaci s vodou.
**Bez laktózy: <0,1 g laktózy na 100 ml v produktu připraveném k přímé spotřebě vyrobeného s vodou.
***Bez lepku podle nařízení EU.
Vyzkoušeli jste různé předtréninkové nápoje v prášku, ale měli jste pocit, že vám vždy něco chybí? Hledáte produkt, který uspokojí vaše extrémní potřeby? Něco, co vás udrží motivované a umožní vám soustředit se pouze na cvičení?
Black Blood CAF+ je jedním z našich nejoblíbenějších produktů. Stejně jako CAF+ se i verze NOX+ pyšní vysokým obsahem aktivních látek.
Tento produkt jsme vyvinuli pro všechny, kteří pravidelně používají předtréninkové nápoje v prášku a konzumují kofein. Black Blood CAF+ má hustší konzistenci než běžné předtréninkové nápoje. Podporuje vaše cvičení kofeinem, L-argininem a L-citrulinem, vitamíny a minerály, stejně jako L-tyrosinem, beta-alaninem a inositolem.
Black Blood CAF+ je komplexní formule obsahující hořčík, niacin a vitamín B6, které přispívají k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení únavy a vyčerpání. Vitamín B6 přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, hořčík přispívá k normální činnosti svalů, zinek přispívá k normálnímu metabolismu mastných kyselin, normální syntéze bílkovin a udržení normální hladiny nejsilnějšího mužského hormonu v krvi. Pro zpestření receptury obsahuje přípravek extrakt z černého pepře ve formě patentované složky zvané BioPerine.

smíchejte 2x1 dávku prášku (2x 7,5g = 2x 1,5 odměrky) s 2x 100 ml vody v šejkru
užijte polovinu porce 15 minut před cvičením a druhou polovina během cvičení
nepřekračujte doporučené dávkování

100 g

Energetická hodnota
1561 kJ/367 kcal
117 kJ/28 kcal
234 kJ/55 kcal

Tuky
0 g

- z toho nasycené mastné kyseliny
0 g

Malát (kyselina jablečná)

L-Tyrosin

Inositol

BioPerine® extrakt z černého pepře

0,75 mg
1,5 mg

- z bezvodého kofeinu

- z extraktu z černého čaje

Modrý hrozen: L-Arginin hydrochlorid 16 %, Beta-alanin 14 %, L-Citrulin 13 %, kyselina (kyselina jablečná), aromata, hořečnaté soli kyseliny citronové, instantní extrakt z listů černého čaje (Camellia sinensis) 8 %, zahušťovadlo (xanthanová guma), plnidlo (polydextróza), L-tyrosin 2,9 %, kofein bezvodý 2,4 %, inositol, protispékavá látka (oxid křemičitý), sladidla (sukralóza, acesulfam K), barvivo (brilantní černá PN), oxid zinečnatý, niacin (nikotinamid), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), regulátor kyselosti (uhličitany sodné), ovoce BioPerine® černý pepř (Piper nigrum).
Borůvka: L-Arginin hydrochlorid 16%, Beta-alanin 14 %, L-Citrulin 13 %, aromata, kyselina (kyselina jablečná), hořečnaté soli kyseliny citronové, instantní extrakt z listů černého čaje (Camellia sinensis) 8 %, zahušťovadlo (xanthan guma), L-tyrosin 2,9 %, bezvodý kofein 2,4 %, plnidlo (polydextróza), inositol, protispékavá látka (oxid křemičitý), sladidla (sukralóza, acesulfam K), barvivo (brilantní černá PN), oxid zinečnatý, niacin (nikotinamid), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), regulátor kyselosti (uhličitany sodné), BioPerine® ovocný extrakt z černého pepře (Piper nigrum).
Cola: L-Arginin hydrochlorid 16 %, Beta-alanin 14 %, L-Citrulin 13 %, kyselina (kyselina jablečná), aromata, hořečnaté soli kyseliny citrónové, instantní extrakt z listů černého čaje (Camellia sinensis) 8 %, zahušťovadlo (xanthanová guma), L-tyrosin 2,9 %, plnidlo (polydextróza), kofein bezvodý 2,4 %, inositol, protispékavá látka (oxid křemičitý), sladidla (sukralóza, acesulfam K), barvivo (brilantní černá PN), oxid zinečnatý, niacin (nikotinamid), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), regulátor kyselosti (uhličitany sodné), ovoce BioPerine® černý pepř (Piper nigrum).
Vyrobeno v závodě, který zpracovává mléko, vejce, sóju, arašídy, ořechy, celer, ryby, korýše, měkkýše a oxid siřičitý.
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (2x 7,5 g) obsahuje 400 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Nedoporučuje se lidem s kardiovaskulárním onemocněním, hypertenzí. Nedoporučuje se osobám se špatným zdravotním stavem a/nebo těm, kteří užívají léky.Nekonzumujte s jinými kofeinovými produkty v ten samý den! Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Produkt skladujte těsně uzavřený, na chladném a suchém místě. Po otevření nevyjímejte sáček s oxidem křemičitým!

Kategorie: Nakopávače a před-tréninkové přípravky
Hmotnost/Objem: 1 - 99 g (ml)
Forma: sypká
Kategorie: NO suplementy, vzorky, jednorázové produkty