Nakopávače a před-tréninkové přípravky

Nejprodávanější

mango
699 Kč
SmartLabs Furious Clown 400 g
SmartLabs Furious Clown 400 g
Skladem
SML029_ANANAS
683 Kč
17 položek celkem
mango
17039/POM
Nutrend N1 Pre-Workout 300 g
NUD357_CERNY RYBIZ
Fitness Authority Xtreme Napalm Pre-Contest 224 g
Akce
499 Kč –21 %
FAU162_EXOTICKE OVOCE
Fitness Authority Napalm Hardcore 540 g
Akce
890 Kč –28 %
643 Kč
FAU157_CERVENY POMERANC

Co to jsou Předtréninkové doplňky - PreWorkouty - Nakopávače a proč je používat? 

Nakopávače nebo také pre-workout drinky jsou nedílnou součástí pořádného tréninku. Pokud jste během tréninku unavení, nebo si myslíte, že nepodáváte dostatečné výkony, tyto doplňky stravy Vám pomohou tento stav překonat a maximalizovat váš výkon. Ideálně udělat nové PR na benči. Díky látkám obsažených v nakopávači můžeme při tréninku dosáhnout mnohem lepšího prokrvení nebo-li pumpy, větší síly a zároveň jsme schopni oddálit únavu a zvýšit váš sportovní výkon na maximum.

Pro koho jsou nakopávače vhodné? 

Nakopávače jsou vhodný pro ty z vás, kteří při tréninku hledají povzbuzení a více energie a zároveň znají své hranice a jsou již pokročilejšími sportovcemi. Díky nízkému obsahu sacharidů a tuků jsou vhodné i do diety či rýsovací fáze. Pokud jste pokročilý sportovec, doporučujeme nakopávače používat, ideálně po čase měnit a testovat nové, abyste se stále cíltili na tréninku plní energie. Pokud jste začínající sportovec, doporučujeme používat nižší dávkování a postupně zvyšovat
Specifické informace k jednotlivým nakopávačům naleznete v detailu produktu. 

Pokud cítíte, že je pro vás nakopávač málo, doporučujeme jej kombinovat s pumpou pro lepší prokrvení či s kreatinem za záměrem maximalizace síly a výkonu. 

Jaké nakopávače doporučuje GymTime a proč?  

  1. Agrezz - Odzkoušený, komplexní nakopávač vhodný pro sportovce hledající pořádné nabuzení před tréninkem. Pro brutální trénink doporučujeme zkombinovat s pumpou CzechVirus
  2. ABE - Hledáš optimální nakopávač s ohledem na cenu a výkon? ABE je pro tebe pravá volba!
  3. Furious Clown od SmartLabs - Nakopávač, po kterém vás nebude svědit celé tělo, zároveň má komplexní složení účinných složek a pořádně nabudí. 
  4. Beast Virus - 13 účinných látek, komplexní nakopávač vhodný pro každého sportovce.