BioTech Black Blood Shot 20 x 60 ml

Skladem Není skladem Zvolte variantu
Předtréninkový připravek pro sportovce s 5 aktivními složkami.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Jedna dávka (1/2 ampule) obsahuje 200 mg kofeinu. Denní dávka (1 ampule) obsahuje 400 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
Předtréninkový připravek pro sportovce s extrémními potřebami. Nová receptura v praktickém ampulkovém balení, takže ji můžete použít okamžitě před nebo během tréninku.

hotový nápoj
s 5 aktivními složkami
1500 mg Beta-alaninu na porci
taurin, L-tyrosin, extrakt z listů zeleného čaje pro podporu synergie
200 mg kofeinu v jedné dávce (1/2 ampule)
400 mg kofeinu v denní dávce (1 ampule)
praktické balení
2 dávky v jedné ampuli
bez cukru (bez cukru: <0,5 g cukru/100 ml výrobku)
Nejprve nám dovolte představit vám „tři skvělé“ ingredience, které by neměly chybět v žádném předtréninkovém produtku.
Jedná se o beta-alanin, který je součástí karnosinového peptidu, taurin, který je známým neurotransmiterem a ‚nejlepším přítelem‘ kofeinu. Chybět nemůže ani L-tyrosin, což je podmíněně esenciální aminokyselina, skvělá účinná látka sama i v týmu! Kromě toho bychom měli zmínit také extrakt z listů zeleného čaje s 80% obsahem polyfenolů. Obsah 200 mg kofeinu v jedné porci vám zajistí nejlepší výkon.
Tyto látky vám vždy pomohou získat extra motivaci a soustředění na výkon.

užívejte 1 ampuli denně ve dvou porcích: jedna porce (30 ml = 1 ampule) 15 minut před tréninkem a druhá během tréninku!
před konzumací dobře protřepejte

30 ml
60 ml

Beta-alanin

Taurin

L-Tyrosine

Extrakt z listů zeleného čaje

- z toho polyfenoly
Růžový grep: voda, beta-alanin, taurin, sladidla (sorbitoly, acesulfam K, sukralóza), kyselina (kyselina citronová), kofein 0,67 %, zahušťovadla (celulózová guma, xantanová guma, guarová guma), L-tyrosin, konzervant (kyselina sorbová), zelený čaj (Camellia sinensis) extrakt z listů 0,07 %, aroma, barvivo (karmín).
Limonáda: voda, beta-alanin, taurin, sladidla (sor-bitoly, acesulfam K, sukralóza), kyselina (kyselina citronová), kofein 0,67 %, zahušťovadla (celulózová guma, xantanová guma, guarová guma), L-tyrosin, konzervant (kyselina sorbová ), extrakt z listů zeleného čaje (Camellia sinensis) 0,07 %, aroma.
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Jedna dávka (1/2 ampule) obsahuje 200 mg kofeinu. Denní dávka (1 ampule) obsahuje 400 mg kofeinu.  Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Nepřekračujte doporučené denní množství! Nedoporučuje se při známém základním onemocnění nebo medikaci, dětem do 18 let, těhotným a kojícím ženám, pacientům s hypertenzí a citlivostí na kofein! Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí! Produkt skladujte na chladném a suchém místě. Po otevření spotřebujte výrobek do 1 dne. Chraňte před mrazem!

Kategorie: Nakopávače a před-tréninkové přípravky
Forma: tekutá
Kategorie: NO suplementy, vzorky, jednorázové produkty
Hmotnost/Objem: 1 000 - 1 999 g (ml)