Podpora trávení a zažívání

25 položek celkem
Nuzest Good Green Vitality (Gramáž 10g)
17084/10X
Czech Virus Probio15 30 kapslí
458 Kč
DAFIT12051
9689 reflex digezyme 90 kapsli
299 Kč
05299
Extrifit Enzy 7! Digestive Enzymes 90 cps
DS09405
Nahoru
Další produkty

Co to jsou produkty na podporu trávení a zažívání?

Zhoršených trávením a zažíváním v dnešní době trpí mnoho lidí. Hlavními faktory tohoto problému je špatná životospráva (zejména alkohol a kouření), špatně nastavený jídelní plán, nadměrný stres, nedostatek vitaminů či minerálů a mnohé další. Trávení je proces, který začíná už v ústech, kde jídlo rozkoušeme a smícháme jej se slinami, které nejen že usnadňují polykání jídla, ale také obsahují enzymy potřebné pro trávení sacharidů. Hlavním faktorem v trávení je trávicí soustava, jejíž hlavní úkol je rozkládat jídlo a získávat z něj potřebné živiny
Tato skupina doplňků stravy, se základní složkou vlákninou, Vám s problémy s trávením pomůže a navrátí jeho původní výkonnost.

Pro koho jsou produkty na podporu trávení a zažívání vhodné?

Produkty na podporu trávení a zažívání jsou vhodné pro všechny, kteří trpí nadýmáním, plynatostí, nevolností, zvracením, nadměrným říháním, bolestí břicha, ručením v břiše, pálením žáhy či častým průjmem nebo zácpou. Doplňky jsou vhodné jak pro sportující lidi, tak pro ty kteří aktivně nesportují. 

Gymtime doporučuje:

1. Nuzest Good Green Vitality - Produkt, který obsahuje více než 75 aktivních ingrediencí založených na přírodních látkách. 
2. Nuzest Clean Lean Protein - Hledáte přírodní protein bez přidaných látek, který Vás nebude nadýmat a budete se po něj cítit dobře? Clean Lean Protein je odpovědí!
3. Nuzest Kids Good Stuff - Má Vaše dítě problémy se zažíváním a trávením a vy nemůžete najít produkt, který by mu ulehčil? Kids good stuff je produkt vhodný pro děti.
4. Czech Virus Probio 15 - Komplexní přípravek špičkové kvality.