Podpora trávení a zažívání

Nejprodávanější

Nuzest Good Green Vitality
od 827 Kč–15 %
Původně: 827 Kč  (–15 %)
od 699 Kč
srsni nektar
699 Kč –17 %
Sršní nektar
Skladem
17048/MAN
Původně: 699 Kč  (–17 %)
579 Kč
27 položek celkem
Czech Virus Probio15 30 kapslí
445 Kč
CZV092
Nahoru
Další produkty

Co to jsou produkty na podporu trávení a zažívání?

Zhoršených trávením a zažíváním v dnešní době trpí mnoho lidí. Hlavními faktory tohoto problému je špatná životospráva (zejména alkohol a kouření), špatně nastavený jídelní plán, nadměrný stres, nedostatek vitaminů či minerálů a mnohé další. Trávení je proces, který začíná už v ústech, kde jídlo rozkoušeme a smícháme jej se slinami, které nejen že usnadňují polykání jídla, ale také obsahují enzymy potřebné pro trávení sacharidů. Hlavním faktorem v trávení je trávicí soustava, jejíž hlavní úkol je rozkládat jídlo a získávat z něj potřebné živiny
Tato skupina doplňků stravy, se základní složkou vlákninou, Vám s problémy s trávením pomůže a navrátí jeho původní výkonnost.

Pro koho jsou produkty na podporu trávení a zažívání vhodné?

Produkty na podporu trávení a zažívání jsou vhodné pro všechny, kteří trpí nadýmáním, plynatostí, nevolností, zvracením, nadměrným říháním, bolestí břicha, ručením v břiše, pálením žáhy či častým průjmem nebo zácpou. Doplňky jsou vhodné jak pro sportující lidi, tak pro ty kteří aktivně nesportují. 

Gymtime doporučuje:

1. Nuzest Good Green Vitality - Produkt, který obsahuje více než 75 aktivních ingrediencí založených na přírodních látkách. 
2. Nuzest Clean Lean Protein - Hledáte přírodní protein bez přidaných látek, který Vás nebude nadýmat a budete se po něj cítit dobře? Clean Lean Protein je odpovědí!
3. Nuzest Kids Good Stuff - Má Vaše dítě problémy se zažíváním a trávením a vy nemůžete najít produkt, který by mu ulehčil? Kids good stuff je produkt vhodný pro děti.
4. Czech Virus Probio 15 - Komplexní přípravek špičkové kvality.