Pánská trička s dlouhým rukávem

11 položek celkem

Pro koho jsou trička s dlouhým rukávem vhodné?

GymTime shop Vám přináší kvalitní pánská trička s dlouhým rukávem navržené sportovci pro sportovce! 
Pánská trička s dlouhým rukávem
 GymTime jsou vhodné nejen pro zkušené sportovce a kulturisty např. na trénink bodybuildingu v posilovně, ale také pro ostatní sportovce. 
Běžci nebo fitnesáci, to je jedno, u nás si vyberou všichni! 
Pánové, ruku na srdce, také se Vám už někdy stalo, že jste zkrátka nemohli najít správnou velikost oblečení? Naše trička s dlouhým rukávem jsou ve velikostech S-XXL, tudíž si rozhodně vyberete tu svoji, která Vám padne "jako ulitá".

Hardcore edition

Pánská trička s dlouhým rukávem GymTime jsou součástí naší kolekce Hardcore edition, ve které najdete celé sportovní soupravy a doplňky jak pro pány, tak i pro dámy. Mimo mikin nabízíme také trička, tílka, mikinykraťasy a tepláky.
Sportovní oblečení Hardcore edition je vyrobené u nás v ČR. Oblečení Vás osloví nejen svou vysokou kvalitou a funkčním řešením, ale také motivačními potisky, které jsou tisknuty nejmodernější technikou, kterou je digitální tisk, jenž umožňuje plnobarevný potisk našich produktů. 

Gymtime doporučuje:

1. Pánské tričko s dlouhým rukávem Gymtime - Benčuj, dřepu, tahej a můžeš chodit nahej - Stylové a originální tričko s jedinečným designem
2. Pánské tričko s dlouhým rukávem Gymtime - Drž hubu a makej! - Je tvůj postoj k tréninku spojen s neustálou dřinou? Toto tričko mluví za tebe!
3. Pánské tričko s dlouhým rukávem Gymtime - Odpočívat můžeš v hrobě - No není tomu tak? Na odpočinek budeš mít času až až. Odhodlej se a pust do toho rovnou! 

Objednejte ještě dnes online na našem eshopu! Vaše tričko s dlouhým rukávem se vás už nemůže dočkat!