Gymtime

vice o gymtime


GYMTIME.CZ – FITNESS OBLEČENÍ A VÝŽIVA PRO SPORTOVCE

Náš příběh jsme začali psát v roce 2015, jak jinak než při tréninku v posilovně. Chtěli jsme mít na sobě pohodlné a fuknční oblečení do posilovny a zároveň motivy, které by vystihovaly naše nadšení pro věc. Proto jsme založili značku GymTime. Zhmotnili jsme naši představu o motivačním fitness oblečení do několika kolekcí, jak pro muže tak pro ženy. A jsme hrdí na to, že jsme česká značka. Od našeho vzniku uplynulo již několik let a stále se snažíme rozšiřovat jak sortiment produktů, tak služby eshopu.

Nejde to zastavit a i díky vám dále rosteme

Aktuálně pro vás máme krom sportovního oblečení i více jak 5 000 sportovních suplementů, doplňků stravy a zdravé výživy. Chceme prodávat takové, o kterých víme, že jsou funkční a sami jsme si je vyzkoušeli, ať už se rozhodnete nabírat svalovou hmotu nebo hubnout. Jsme moc rádi, že naše nadšení pro věc s námi sdílí s špičkový sportovci a my můžeme být součástí podpory jmen jako Karlos "Terminátor" Vémola, Ondřej Kmošťák, Lenka Myslivcová, Jakub Šubrt a mnoho dalších úspěšných a talentovaných sportovců. 

Proč nakupovat u nás?

  • Aby se vám lépe nakupovalo připravili jsme pro vás zajímavý věrnostní program (mrkněte na něj, při pravidelných nákupech se fakt vyplatí).
  • Při nákupech nad 2 500 Kč platíme dopravu my
  • Rádi vás uvidíme na naší posilovně v Pulse Fitness Horní Počernice (kde vám zdarma vydáme vaši objednávku a poradíme)

Nejste-li si jisti, který výrobek je pro vás ten pravý, dáme řeč a mimo jiné můžete některé suplementy i ochutnat a vyzkoušet naše oblečení – prostě vám chceme dát víc.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení