Gymtime

vice o gymtime


GYMTIME.CZ – FITNESS OBLEČENÍ A VÝŽIVA PRO SPORTOVCE

Náš příběh jsme začali psát v roce 2015, jak jinak než při tréninku v posilovně. Chtěli jsme mít na sobě pohodlné a funkční oblečení do posilovny a zároveň motivy, které by vystihovaly naše nadšení pro věc. Proto jsme založili značku GymTime. Zhmotnili jsme naši představu o motivačním fitness oblečení do několika kolekcí, jak pro muže tak pro ženy. A jsme hrdí na to, že jsme česká značka. Od našeho vzniku uplynulo již několik let a stále se snažíme rozšiřovat jak sortiment produktů, tak služby eshopu.

Nejde to zastavit a i díky vám dále rosteme

Aktuálně pro vás máme krom sportovního oblečení i více jak 5 000 sportovních suplementů, doplňků stravy a zdravé výživy. Chceme prodávat takové, o kterých víme, že jsou funkční a sami jsme si je vyzkoušeli, ať už se rozhodnete nabírat svalovou hmotu nebo hubnout. Jsme moc rádi, že naše nadšení pro věc s námi sdílí s špičkový sportovci a my můžeme být součástí podpory jmen jako Karlos "Terminátor" Vémola, Ondřej Kmošťák, Lenka Myslivcová, Jakub Šubrt a mnoho dalších úspěšných a talentovaných sportovců. 

Proč nakupovat u nás?

  • Aby se vám lépe nakupovalo připravili jsme pro vás zajímavý věrnostní program (mrkněte na něj, při pravidelných nákupech se fakt vyplatí).
  • Při nákupech nad 2 500 Kč platíme dopravu my
  • Rádi vás uvidíme na naší posilovně v Pulse Fitness Horní Počernice (kde vám zdarma vydáme vaši objednávku a poradíme)

Nejste-li si jisti, který výrobek je pro vás ten pravý, dáme řeč a mimo jiné můžete některé suplementy i ochutnat a vyzkoušet naše oblečení – prostě vám chceme dát víc.