Pánské mikiny do posilovny

11 položek celkem

Pro koho jsou mikiny vhodné?

GymTime shop Vám přináší kvalitní pánské sportovní mikiny navržené sportovci pro sportovce! 
Pánské fitness mikiny
GymTime jsou vhodné nejen pro zkušené sportovce a kulturisty např. na trénink bodybuildingu v posilovně, ale také pro ostatní sportovce. 
Běžci nebo fitnesáci, to je jedno, u nás si vyberou všichni! 
Pánové, ruku na srdce, také se Vám už někdy stalo, že jste zkrátka nemohli najít správnou velikost oblečení? Naše mikiny jsou ve velikostech S-XXL, tudíž si rozhodně vyberete tu svoji, která Vám padne "jako ulitá".

Hardcore edition

Pánské mikiny GymTime jsou součástí naší kolekce Hardcore edition, ve které najdete celé sportovní soupravy a doplňky jak pro pány, tak i pro dámy. Mimo mikin nabízíme také trička, tílka, trička s dlouhým rukávem, kraťasy a tepláky.
Sportovní oblečení Hardcore edition je vyrobené u nás v ČR. Oblečení Vás osloví nejen svou vysokou kvalitou a funkčním řešením, ale také motivačními potisky, které jsou tisknuty nejmodernější technikou, kterou je digitální tisk, jenž umožňuje plnobarevný potisk našich produktů. 

Gymtime doporučuje:

1. Pánská mikina Gymtime - Benčuj, dřepu, tahej nebo budeš malej - Stylové a originální tričko s jedinečným designem
2. Pánská mikina Gymtime - Drž hubu a makej! - Je tvůj postoj k tréninku spojen s neustálou dřinou? Toto tričko mluví za tebe!
3. Pánská mikina Gymtime - Odpočívat můžeš v hrobě - No není tomu tak? Na odpočinek budeš mít času až až. Odhodlej se a pust do toho rovnou! 

Objednejte ještě dnes online na našem eshopu! Vaše mikina se vás už nemůže dočkat!