Pánská fitness trička

15 položek celkem

Pro koho jsou trička vhodná?

GymTime shop Vám přináší kvalitní pánské sportovní trička navržená sportovci pro sportovce! 
Pánská fitness trička
 GymTime jsou vhodné nejen pro zkušené sportovce a kulturisty např. na trénink bodybuildingu v posilovně, ale také pro ostatní sportovce. 
Běžci nebo fitnesáci, to je jedno, u nás si vyberou všichni! 
Pánové, ruku na srdce, také se Vám už někdy stalo, že jste zkrátka nemohli najít správnou velikost oblečení? Naše trička jsou ve velikostech S-3XL, tudíž si rozhodně vyberete tu svoji, která Vám padne "jako ulitá".

Hardcore edition

Pánská trička GymTime jsou součástí naší kolekce Hardcore edition, ve které najdete celé sportovní soupravy a doplňky jak pro pány, tak i pro dámy. Mimo triček nabízíme také mikiny, tílka, trička s dlouhým rukávem, kraťasy a tepláky.
Sportovní oblečení Hardcore edition je vyrobené u nás v ČR. Oblečení Vás osloví nejen svou vysokou kvalitou a funkčním řešením, ale také motivačními potisky, které jsou tisknuty nejmodernější technikou, kterou je digitální tisk, jenž umožňuje plnobarevný potisk našich produktů. 

Gymtime doporučuje:

1. Pánské tričko Gymtime - Benčuj, dřepu, tahej nebo budeš malej - Stylové a originální tričko s jedinečným designem
2. Pánské tričko Gymtime - Drž hubu a makej! - Je tvůj postoj k tréninku spojen s neustálou dřinou? Toto tričko mluví za tebe!
3. Pánské tričko Gymtime - Odpočívat můžeš v hrobě - No není tomu tak? Na odpočinek budeš mít času až až. Odhodlej se a pust do toho rovnou! 

Objednejte ještě dnes online na našem eshopu! Vaše tričko se vás už nemůže dočkat!