Často kladené otázky

Sestavili jsme pro vás seznam nejčastěji kladených otázek, na které zde naleznete odpověď. Pokud by vás zajímaly další informace, tak nás neváhejte kontaktovat na obchod@gymtime.cz

Mohu si zboží vyzvednout osobně?

Ano, osobní odběr zboží je možný. Přijďte si vyzvednout svoji zásilku přímo k nám do Pulse fitness solárium Horní Počernice! Kromě vyzvednutí zásilky si můžete zatrénovat v našem fitness centru s posilovací zónou, funkční zónou i kardiem, nabízíme širokou nabídku skupinových lekcí a dalších zajímavých akcí, které byste neměli propásnout! Navíc u nás můžete vybrané suplementy ochutnat a vyzkoušet přímo při tréninku, vyzkoušet si naše oblečení a mnoho dalšího. 

Za jak dlouho mi zboží dorazí?

Dopravci doručují zboží v rozmezí 1-4 dní, záleží na zvoleném způsobu platby a dopravy. Zboží zasíláme ještě týž den při nákupu do 9:00 nebo další den při pozdějším vytvoření objednávky. Při platbě převodem odesíláme zboží v momentě, kdy nám platba dorazí na účet, případně můžete využít i platbu kartou, nebo zrychlený bankovní převod. 


Mohu platit platební kartou?

Ano, můžete. Zaplaťte Vaši objednávku jednoduše svou platební kartou Mastercard, nebo Visa. Platby kartou a jejich bezpečnost nám zprostředkovává společnost ComgateDalší možnosti platby jsou bankovním převodem, nebo zrychleným bankovním převodem, který taktéž zprostředkovává platební brána Comgate.  Nesedí mi velikost oblečení, co s tím?

I to se při nákupech na internetu stává. Zboží nám můžete po domluvě obratem zaslat zpět a my vám velikost vyměníme. Důležité je, aby oblečení nebylo prané ani nijak poškozené, byla na něm originální visačka a v zásilce byla přiložena kopie faktury s žádostí o výměnu velikosti. Zboží s nesprávnou velikostí nám zašlete na adresu: Jívanská 1880, 193 00 Praha
, Česká republika Pokud si nebudete vědět rady se správnou velikostí, tak můžete mrknout do tabulek prodejce nebo nám napište na obchod@gymtime.cz své míry a my vám s výběrem poradíme. Případně nás telefonicky kontaktujte na čísle: +420 733 606 201 a my Vám rádi poradíme s vhodným výběrem. 


Co je to limitovaná série?

V naší nabídce naleznete i exkluzivní kolekce oblečení, které jsou dělané na zakázku pro vybrané obchody. V případě vyprodání kolekce již není možné zboží v obchodě koupit. Nemusíte se ale bát, kolekcí pro vás chystáme spoustu.


Nevím, jak vybrat správné suplementy, poradíte mi?

Nechceme být pouze obchod, ale chceme být někdo, kdo vás motivuje a správně poradí. Případné dotazy si určitě nenechávejte pro sebe! Můžete nás kontaktovat emailem obchod@gymtime.cz, kde vám rádi poradíme se správným životním stylem. Nebo nás navštivte v Pulse fitness solárium Horní Počernice, kde se  můžete poradit s našimi trenéry a rovnou si domluvit i trénink. 


Jak si poradit při výběru vhodné velikosti náramku?

S výrobcem usilujeme o to, aby vám každý náramek seděl. Pro správné zvolení velikosti stačí změřit své zápěstí a tuto míru nám připsat do poznámky k objednávce. V případě, že bude nutné velikost upravit, tak vám zajistíme expresní výrobu náramku přímo na míru. Chcete se připojit k GymTime a spolupracovat s námi?

Jsme moc rádi, že jste se pročetli až k tomuto bodu. Pokud máte zájem spolupráci s GymTime, tak nás určitě neváhejte kontaktovat. Více informací o spolupráci se můžete dočíst zde. Budeme se na vás těšit!