Scitec Nutrition Lactase enzyme 100 cps

305 Kč
Skladem
Podpora zažívání pro osoby citlivé na laktózu. Laktáza je trávicí enzym (beta-galaktosidáza), podílející se na trávení mléka a obsahu laktózy v mléčných produktech na neškodné jednoduché cukry, glukózu a galaktózu. Osoby, u kterých se tento enzym v organismu neprodukuje, nedokážou laktózu plně využít, což může mít nepříjemné příznaky. Enzym laktáza napravuje trávení laktózy u osob, které mají potíže s trávením laktózy. *

Detailní informace

Detailní popis produktu

LACTASE ENZYME je ideálním doplňkem pro ty, kteří by rádi využili pozitivní účinky syrovátkové bílkoviny, kaseinu, kaseinátu nebo jiných bílkovin, avšak jsou citliví na laktózu. V průměru je k trávení 10-13 gramů laktózy potřebných 2500 FCC jednotek. Pro osoby s velmi vysokou citlivostí na laktózu se 100% potřebou podpory trávení se doporučuje ke každému jídlu přijmout 10 000 FCC jednotek. 2 kasple LACTASE ENZYME toto množství enzymu zajišťuje!
* Vědecky dokázané tvrzení Evropského úřadu pro bezpečnost potravin (EFSA), povolené Evropskou komisí (EC).
Doporučené dávkování:
Užijte 1 kapsli ke každému jídlu s obsahem laktózy, včetně syrovátky, kaseinu, jakož i nápojů s obsahem kaseinu. 1 kapsle obecně postačí ke strávení 20-26 g laktózy. Toto množství laktózy odpovídá cca 400 ml mléka.
Tabulka nutričních hodnot: 
1 cps

Enzym laktáza
50 mg (5000 FCC* jednotek)
Složení:
Látka pro zvýšení objemu: mikrokrystalická celulóza, hovězí želatina, mikrogranulovaná ß-galaktosidáza (Tolerase ™ L lactase), barvivo: dioxid titaničitý Upozornění Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt není náhradou vyvážené, různorodé stravy a zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí! Intolerance laktózy může být u každého jedince jiná, proto je vhodné vyžádat si ve věci bezlaktózového stravování se radu odborníka. Informace pro alergiky: Produkt může obsahovat stopy mléka, sóji, vajec, lepku, arašídů, lískových oříšků, ryb, a také mořských plodů!
Balení 100 kapslí – 100 dávek

Doplňkové parametry

Kategorie: Enzymy
Kategorie: vitamíny, minerály, extrakty
Forma: kapsle
Dietní omezení: Bez laktózy, Bez lepku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: