Viridian Synbiotic Children´s Powder 50 g (Směs probiotik, prebiotik a vitamínu C pro děti)

Značka: Viridian
Přípravek vhodný pro děti od 1 roku do 14 let. Obsahuje přátelské střevní bakterie (běžně známé jako probiotika) s přídavkem "prebiotik".

Viridian Children´s Synerbio (Směs probiotik, prebiotik a vitamínu C pro děti) 50 g od značky Viridian je ideální pro všechny sportovce, kteří chtějí pro svůj organismus ty nejlepší zdravé živiny pro každodenní doplnění makroživin, vitamínu minerálů. Neboť sami cvičíme, snažíme se do sortimentu zařazovat jen ty produkty, kterým sami věříme a které jsme si vyzkoušeli. Při objednávkách nad 2 500 Kč vám doručíme zboží ZDARMA. Mrkněte také na náš výprodej skladových zásob a doplňte si zásoby doplňků stravy se slevami až 35%.

Children's Synbiotic je přípravek vhodný pro děti od 1 roku do 14 let. Obsahuje přátelské střevní bakterie (běžně známé jako probiotika) s přídavkem "prebiotik". Jde o směs čtyř kmenů prospěšných střevních bakterií, laktobacilů a bifidobakterií, které byly vybrány prostřednictvím jedinečného postupu určeného k identifikaci nejvíce klinicky zkoumaných probiotických kmenů. Unikátní Prebiotikum FS2-60 nabízí celé-spektrum prebiotik oligosacharidů a inulinu rostlinného původu. FS2-60 není stravitelné, ale je využíváno prospěšnou mikroflórou ke zvýšení osídlení laktobacilů a bifidobakterií zároveň může omezovat možnosti růstu nepřátelských druhů.
Children's Synbiotic také zahrnuje Vitamin C, který hraje zásadní roli v mnoha oblastech lidského zdraví. Může se dávkovat lžící, přidat k pití nebo přimíchat do (studených) potravin, má příjemná chuť, nebosahuje mléko. Odměrka na 1 g porci je součástí balení.

Balení

• 50 g

• Od 4 do 8 let 2 g denně
  • Dod 8 do 11 let 3 g denně