Extrifit Carnifresh Sparkling with Caffeine 850 ml

Skladem Skladem Zvolte variantu
Osvěžující perlivý nápoj s obsahem karnitinu, kofeinu, chromu a hořčíku v chelátové formě s výbornou vstřebatelností.

! Obsahuje kofein – není vhodné pro děti a těhotné ženy (100 mg v denní dávce = 1 láhev). Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
Příjem tekutin při tělesné zátěži, například při tréninku ve fitness centru, je velmi důležitý. A to obzvlášť tehdy, snažíte-li se také o spalování podkožního tuku. Na čistou vodu většinou nemáme při cvičení velkou chuť a musíme se často k jejímu pití nutit. Snazší příjem tekutin zajistí ochucený nápoj. Tréninkový drink Carnifresh Sparkling je přesně takovým nápojem, který nás motivuje při cvičení průběžně pít, protože skvěle chutná. Carnifresh Sparkling je lahodný perlivý nápoj s obsahem karnitinu, kofeinu, chromu a hořčíku s výbornou vstřebatelností.
Přednosti:

minimální energetický obsah (celá láhev pouhých 22 kcal)
prakticky nulový obsah tuků a cukrů
bez přidaného cukru
jedná se o sycenou (perlivou) variantu oblíbeného  Carnifresh (850 ml)
Obsah účinných látek v každé láhvi (850 ml):

karnitin 1500 mg (ve volné formě, která je snadno a rychle využitelná)
magnesium 225 mg (60 % RHP – hořčík v chelátové vazbě – zajišťuje nejdokonalejší využitelnost)
chrom 200 mcg (500 % RHP – chrom v organické vazbě – zajišťuje perfektní využitelnost)
kofein 100 mg
Ať je cíl Vašeho cvičení jakýkoliv – nabrat svalovou hmotu, spálit tuk nebo cvičit pro zlepšení kondice – pro Vás všechny je vhodný tréninkový nápoj Carnifresh Sparkling. Neobsahuje žádná přidaná chemická barviva.
Charakteristika účinných látek:

karnitin přenáší mastné kyseliny (tuk) do mitochondrií buněk, kde jsou přeměněny na energii, proto je velmi často vyhledáván v redukčních programech
kofein působí stimulačně, pomáhá zvýšit bystrost a hbitost, zlepšuje soustředění a podporuje vytrvalostní výkon
chrom přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a k udržení normální hladiny glukózy v krvi
hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k elektrolytické rovnováze, podporuje normální energetický metabolismus, činnost nervové soustavy a psychickou činnost, činnost svalů a syntézu bílkovin (zdrojem hořčíku v nápoji je bisglycinát hořečnatý, který má skvělou vstřebatelnost a využitelnost)

denní dávka je 1 lahev (850 ml)
užívejte při tréninku nebo v průběhu dne
neužívejte před spánkem (obsahuje kofein)
po otevření určeno k okamžité spotřebě

Výživové údaje:
1 láhev (850 ml)
100 ml

Energetická hodnota
93 kJ / 22 kcal
11 kJ / 3 kcal

Tuky
0 g

- z toho nasycené mastné kyseliny

Sacharidy

- z toho cukry

Vláknina
3,3 g

Bílkoviny

Sůl

Obsah účinných látek:
1 láhev (850 ml)

L-karnitin*
1 500 mg

Hořčík
225 mg (60 % RHP**)

Chrom
200 mcg (500 % RHP**)

* obsah volné formy** RHP – referenční hodnota příjmu
Platí pro všechny příchutě

voda, oxid uhličitý, L-karnitin báze, bisglycinát hořečnatý, kofein bezvodý, pikolinát chromitý
přídatné látky: stabilizátor: polydextróza, regulátor kyselosti: kyselina citronová, aroma, konzervanty: sorban draselný a benzoan sodný, sladidlo sukralóza
Doplněk stravy. Se sladidlem. Obsahuje kofein – není vhodné pro děti a těhotné ženy (100 mg v denní dávce = 1 láhev). Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C, chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem.

Kategorie: L-carnitin (L-carnitine) - spalovače tuků
Forma: tekutá
Hmotnost/Objem: 500 - 999 g (ml)
Dietní omezení: Bez laktózy, Bez lepku