Kevin Levrone On Stage Pump 313 g

580 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kevin Levrone On Stage PUMP je předtréninkovka, co ti prokrví svaly a zvýrazní žilnatost a zlepší výkon!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kevin Levrone On Stage PUMP je inovativní pre-workout založený na směsi pečlivě vybraných složek, které přináší dlouhotrvající svalovou pumpu, zvýšenou vaskularizaci, výkonný nárůst síly, zvýšení výkonu a správné vstřebávání a využití jednotlivých složek.
Obsahuje látky, jako např. citrulin, arginin a převratnou látku patentovaný GlycerSize™. Díky této kombinaci umožňuje udržet více vody uvnitř svalových buněk, a maximalizuje tak jejich objem a sílu.
Komplex účinných látek, které zvyšují obsah oxidu dusnatého (NO). v těle, který zajišťuje dlouhotrvající svalovou pumpu, prokrvení a zvyšuje sílu během intenzivního tréninku. Užívání glycerolu s tekutinami zlepšuje hydrataci organismu tím, že snižuje renální vylučování vody a pocení. Studie ukazují pozitivní účinek glycerolu na zvýšení hladiny glukózy v krvi.
Kombinace suplementace kreatinu s glycerolem je účinnou metodou prevence hypertonické dehydrataci. Hypertonická dehydratace patří do skupiny dehydratací vody a vody. poruch hospodaření s elektrolyty. Tato porucha je charakterizována poruchou tělesné homeostázy v důsledku v důsledku abnormálního zásobování vodou nebo abnormální koncentrací elektrolytů v těle.
Kevin Levrone On Stage PUMP v bodech:

maximální prokrvení a napumpování svalů 
výrazně zvyšuje hladinu vytvořené energie 
urychluje transport živin a kyslíku do svalů 
bez přídavku cukru
Doporučené dávkování:

rozmíchejte 2 odměrky (12,5 g) s 200-250 ml vody a vypijte 30 minut před tréninkem
nepřekračujte doporučenou denní dávku
Tabulka nutričních hodnot:


12,5 g

GlycerSize™ (65 % glycerolu)
3000 mg (1950 mg)

Citrulin malát
3000 mg (1950 mg)

Z toho citrulin
2000 mg

L-arginin alfe-ketoglutarát (A-AKG)
3000 mg

z toho L-arginin
2100 mg

Betain
1500 mg
Složení:
GlycerSize™ [65 % glycerolu, protispékavá látka (E551)], citrulin malát, L-arginin alfa-ketoglutarát (A-AKG), bezvodý betain, aromata, protispékavá látka (E551), regulátor kyselosti (E296), sůl, koncentrát šťávy z červené řepy1,2, sladidla (sukralosa, acesulfam K), barviva [(E160a)2,3, (E104)3]. E104: může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost dětí.
E104: může mít nepříznivý vliv na činnost a pozornost dětí.
Příchutě: Liči (1), Dračí ovoce (2), Mango-citron (3).  
Upozornění:Výrobek je určen zdravým lidem. Dlouhodobé užívání výrobku konzultujte s odborníkem vzdělaným v oblasti medicíny. Před užíváním se poraďte se svým praktickým lékařem. Nepoužívejte, pokud jste alergičtí na některou ze složek. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Potravinové doplňky by neměly být užívány jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte v těhotenství nebo při kojení. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Nakopávače a před-tréninkové přípravky
Kategorie: NO suplementy
Forma: sypká
Hmotnost/Objem: 100 - 499 g (ml)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: