Mutant® Madness All-in pre-workout 504 g

Není skladem Není skladem Není skladem Zvolte variantu

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Dávka 28 g (1 odměrka) obsahuje 300 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
Nová, ještě silnější verze oblíbeného Mutant Madness. Mutant Madness All-In je komplexní all in one předtréninkovkou s obsahem všech osvědčených složek, díky kterým ze sebe dostaneš během tréninku maximum. Madness All-In v tobě probudí agresivní touhu zvedat vyšší váhy a provést větší množství opakování. Obsahuje unikátní směs ve 4 komplexech, které jsou zaměřeny na sílu, syntézu bílkovin, hydrataci svalů a zvýšení pozornosti.
All in obsahuje:

Beta alanin - přispívá ke zvýšení vytrvalosti, výkonu a síly
Citrulinu malát - poskytuje prokrvení a napumpování svalů
Taurin - podporuje duševní a sportovní výkon
Kreatin monohydrát - dodává energii a působí jako palivo pro svaly, pomáhá k rychlejšímu růstu, kvalitnější regeneraci a díky tomu se zvyšuje síla, výbušnost i svalový objem
Betain - flexibilní živina, synergická s kreatinem. Zlepšuje hydrataci, , stimuluje napumpování, zvyšuje výkon a podporuje syntézu bílkovin
Kofein - obsahuje duální zdroj kofeinu pro stálý příval energie
L-Theanin - aminokyselina podporující soustředění a koncentraci
L-Tyrosin - pro lepší výkon
Bioperine® - urychluje vstřebávání živin
L-leucin, L-isoleucin a L-valin - osvědčená směs aminokyselin s rozvětveným řetězcem 2:1:1 pro optimální regeneraci svalů
Aquamin (hořčík a vápník z mořských řas) - vysoce biologicky dostupný komplex mořských minerálů Aquamin, který v kombinaci s himalájskou růžovou solí a oxidem hořečnatým napomáhá účinné hydrataci svalů
nootropika - pro lepší soustředěnost, náladu a lepší spojení mysli a svalů

jako doplněk stravy pro zdravé dospělé lidi rozmíchejte 0,5-1 odměrku (14-28 g) dávky v 200-500 ml studené vody
užívejte cca 45-90 minut před tréninkem
po rozmíchání ihned spotřebujte
pijte dostatek tekutin před a během výkonu

14 g

60 mg (16 % RHP)
120 mg (32 % RHP)
429 mg (114 % RHP)

Full spectrum strength & power blend
7,68 g
15,35 g
54,74 g

Citrulin malát

Beta-alanin
1,6 g
3,2 g
11,4 g

Kreatin monohydrát
10,7 g

Betain bezvodý
2 g
7,1 g

Taurin
3,6 g

ElevATP® (extrakt z rašeliny, extrakt z jablek 85:1)

Protein synthesis sure-strike

Instantizované aminokyseliny BCAA 2:1:1

Instantizovaný L-leucin
10,7 g

Instantizovaný L-Isoleucin
5,4 g

Instantizovaný L-valin
5,4 g

Dialed-in neuro blend
4,3 g

L-tyrosin
2,1 g

Kofein bezvodý
1,1 g

Kofein citrát (50% kofeinu)

L-teanin

Extrakt z Hupersie serrata (nadzemní části)
35,7 mg

Bioperine® extrakt z pepře (plod) (95% piperin)
5,1 mg
10,2 mg
36,4 mg

Real Hydration

Aquamin® (minerály z červených řas) (L. corallioides) 32% vápník, 4% hořčík, 72 stopových minerálů)

Oxid hořečnatý (60% hořčík)

Himálajská růžová mořská sůl
Meloun: Rýžový škrob, slunečnicový lecitin, oxid křemičitý, křemičitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, kyselina citronová, uhličitan vápenatý, přírodní aroma, višeň, muškátový oříšek, naringin, sukralóza, mořská sůl, čištěný extrakt z listů stévie, citrát draselný, barviva (kurkuma, beta karoten, spirulina).
Modrá malina: Rýžový škrob, slunečnicový lecitin, oxid křemičitý, křemičitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, kyselina citronová, uhličitan vápenatý, přírodní aroma, višeň, muškátový oříšek, naringin, sukralóza, mořská sůl, čištěný extrakt z listů stévie, citrát draselný, barviva (kurkuma, spirulina).
Tropické ovoce: Rýžový škrob, slunečnicový lecitin, oxid křemičitý, křemičitan vápenatý, fosforečnan vápenatý, kyselina citronová, uhličitan vápenatý, přírodní aroma, višeň, muškátový oříšek, naringin, sukralóza, mořská sůl, čištěný extrakt z listů stévie, citrát draselný, barviva (kurkuma, prášek z červené řepy).
Upozornění pro alergiky: Vyrobeno v závodě, který zpracovává ingredience z mléka, sójy a ryb.
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Dávka 28 g (1 odměrka) obsahuje 300 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Doplněk stravy pro příležitostné použití pouze zdravými dospělými. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nepoužívejte místo pestré stravy nebo jako jediný zdroj výživy – konzumujte s nutriční dietou a vhodným tréninkovým programem. Nedoporučuje se pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vysoký obsah kofeinu.  Pokud jste v plodném věku, před použitím se poraďte se svým lékařem; neužívejte pokud máte vysoký krevní tlak, glaukom a/nebo syndrom hyperaktivního močového měchýře, berete léky na ředění krve. Vyhněte se užívání spolu s produkty nebo doplňky, které obsahují kofein a/nebo zvyšují krevní tlak. Kofein může snížit průtok krve do srdečního svalu během cvičení, což může vést ke kardiovaskulárním komplikacím, jako je bolest na hrudi a nepravidelný srdeční tep, dokonce i u zdravých jedinců. Přestaňte používat a poraďte se s lékařem, pokud se tyto příznaky objeví nebo pokud se objeví přecitlivělost/alergie. Nepoužívejte, pokud je těsnění na produktu poškozené nebo chybí. Baleno dle hmotnosti, nikoli dle objemu. Uchovejte v chladu a suchu. Obsahuje sáček s vysoušedlem pro čerstvost - síček nekonzumujte. Uživatel přebírá veškerou odpovědnost a riziko.

Kategorie: Nakopávače a před-tréninkové přípravky
Hmotnost/Objem: 500 - 999 g (ml)
Forma: sypká
Kategorie: NO suplementy