Scitec Nutrition Water Cut 100 cps

Komplex léčivých rostlin a vitamínů. WATER CUT je komplexní formulí, která je určena pro běžnou populaci, ale i pro profesionální kulturisty. Jedná se o formuli, která pozitivně přispívá ke snížení obsahu přebytečné vody v těle. Obsahuje 8 důkladně vybíraných, synergicky působících výtažků z léčivých rostlin a mikroživin. WATER CUT je vyvinut tak, aby byl jen minimálně stimulující a aby bylo zabezpečeno jeho co nejvšestrannější využití.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (4  kapsle) obsahuje 40 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
Doporučuje se užívat 2x2 kapsle Water Cut spolu s 500 ml vody, rozdělených na dvě části, 2 kapsle ráno a 2 kapsle odpoledne. Postarejte se o zajištění postupné hydratace během celého dne.

Vitamín C

Extrakt z artyčoku

Extrakt z americké brusinky

Extrakt ze zeleného čaje (50% polyfenolů)

- z toho kofein

Vitamín B6

Extrakt z pampelišky

Extrakt z petržele

Extrakt z jalovce
Kyselina askorbová, artyčoky výtažky (Cynara scolymus), želatinová kapsle (hovězí želatina, barvivo kapslové tobolky: Candurin Silver Fine, oxid černého železa, Brillinatová černá BN), výtažky zeleného čaje (Camellia sinensis), brusinka velkoplodá výtažky (Vaccinium macrocarpon), pampeliška lékařská výtažky (Taraxacum officinale), petržel výtažky (Petrosellium crispum), látka ke zvýšení objemu (stearát hořečnatý), jalovec výtažky (Juniperus communis), pyridoxin HCl.
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (4  kapsle) obsahuje 40 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Produkt mohou užívat pouze zdravé dospělé osoby. V případě užívání jakýchkoliv léků je užívání produktu zakázáno. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Produkt není náhradou vyvážené, pestré stravy a zdravého životního stylu! Skladujte mimo dosah dětí! Informace pro alergiky: Produkt může obsahovat stopy mléčných, sójových, vaječných bílkovin, lepku, arašídů!
Balení 100 kapslí - 25 dávek

Kategorie: Ostatní