BioTech Antioxidants 60 tbl

333 Kč
Skladem
Doplněk stravy ve formě tablet s vitamíny, rostlinnými extrakty a selenem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

5 vitamínů
selen a koenzym Q10
3 druhy rostlinného extraktu
vegan
bez lepku
bez laktózy
Během imunitní reakce a metabolických procesů generujících energii se v buňkách našeho těla produkují volné radikály. V určitých situacích (v důsledku vnitřních a vnějších spouštěčů) způsobují volné radikály oxidační stres. Antioxidanty neutralizují volné radikály a chrání naše tělo před oxidačním stresem.
Riboflavin, vitamín C, E a selen přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Koenzym Q10 je sloučenina přirozeně se vyskytující v lidském těle, například v buněčných stěnách. Řada našich produktů obsahuje křídlatku japonskou a také několik druhů polyfenolů, z nichž jeden (resveratrol) Vám může znít i povědomě. Biotech Antioxidants obsahuje proanthokyanidiny ze dvou dalších rostlinných extraktů: extrakt z hroznových jader a extrakt z kůry mořské borovice, pocházející ze Středomoří.
Doporučené dávkování:

užívejte 1 tabletu denně se sklenicí vody
nepřekračujte doporučené dávkování
Tabulka nutričních hodnot:


1 tbl

Vitamin A
800 mcg (100 %)

Vitamin C
180 mg (225 %)

Vitamin E
18 mg (150 %)

Riboflavin
4 mg (286 %)

Niacin (jako nikotinamid)
15 mg (94 %)

Coenzyme Q10
25 mg

Selen
50 mcg (91 %)

Extrakt z borovice přímořské
50 mg

– z toho proanthokyanidiny
47,5 mg

Polygonum cuspidatum extrakt
15 mg

- z toho resveratrol
14,3 mg

Extrakt z hroznových jader
20 mg

- z toho proanthokyanidy
19 mg
RHP - referenční hodnota příjmu (dříve doporučená denní dávka)
Složení:
Plnidlo (celulózový gel), kyselina L-askorbová, DL-alfa-tokoferylacetát [DL-alfa-tokoferylacetát, protispékavá látka (oxid křemičitý)], extrakt z kůry borovice přímořské (Pinus pinaster) 5,2 %, potahový materiál [stabilizátory (polyvinylalkohol-polyethylenglykol-roubovaný-kopolymer, polyvinylalkohol), protispékavé látky (talk, mono- a diglyceridy mastných kyselin )], koenzym Q10 2,6 %, protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), extrakt ze semen hroznů (Vitis vinifera) 2,1 %, extrakt z kořene Polygonum cuspidatum 1,6 %, nikotinamid, seleničitan sodný 1,1 %, retinylacetát [stabilizátor (arabská guma), retinylacetát, antioxidant (alfa-tokoferol ), protispékavá látka (fosfáty vápníku)], riboflavin [riboflavin, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza)].
Vyrobeno v závodě, který vyrábí mléko, vejce, lepek, sóju, arašídy, ořechy, celer, ryby, korýše, měkkýše a potraviny obsahující oxid siřičitý.
Upozornění:
Výrobek skladujte těsně uzavřený na chladném a suchém místě. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nenahrazují vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antioxidanty
Kategorie: vitamíny, minerály, extrakty
Forma: tablety

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: