Dedicated Epi-Bol

977 Kč
Skladem

EPI-BOL™ je přírodní nehormonální produkt pro zlepšení výkonu a svalové hmoty, který byl navržen pro opravdové sportovce a sportovkyně, kteří chtějí prolomit své genetické bariéry a posunout svůj výkon na další úroveň. EPI-BOL™ obsahuje pouze přírodní rostlinné složky včetně silné dávky 500 mg epikatéchinu na porci.

Specifikace produktu:

  • veganské kapsle
  • 60 kapslí v balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

EPI-BOL™ je dokonalý přírodní produkt pro budování svalů. Díky neuvěřitelně vysoké dávce epicatechinu prémiové kvality a dalších patentovaných ingrediencí vám EPI-BOL™ pomůže odemknout váš konečný potenciál. EPI-BOL™ skutečně představuje další fázi v bezpečných, přírodních, ale neuvěřitelně účinných doplňcích. EPI-BOL™ bude budovat svaly, zvyšovat sílu a výkon v rekordním čase na rozdíl od jakéhokoli jiného (přírodního) produktu. Nejlepší ze všeho je, že EPI-BOL™ je přírodní, bezpečný a dokonce se v různých studiích osvědčil jako velmi zdravý. Jedinými nežádoucími účinky, které uživatelé hlásili, byly neuvěřitelné svalové pumpy, zvýšená vytrvalost a zvýšená vaskularita. Dosažená výkonost, kterou jste získali z EPI-BOL™, se nezmenší, jakmile přestanete produkt používat. Efekt EPI-BOL™ je trvalý! EPI-BOL™ působí zvýšením Follistatinu, který v průběhu snižuje Myostatin. Myostatin přirozeně omezuje množství svalové hmoty, kterou můžeme vybudovat. Snížením myostatinu můžeme podvádět naši genetiku tím, že dovolíme, aby bylo vybudováno více svalů, zatímco se méně svalů rozkládá.

EPI-BOL™ byl navržen pro každého, kdo má plné zuby toho, že ho brzdí jeho genetika.

S JEDINEČNÝMI INGREDIENCEMI

EPI-BOL™ obsahuje jako svou klíčovou složku monstrózní dávku skutečného epikatechinu přirozeně odvozeného z kakaa prostřednictvím jedinečného standardizačního systému. Ačkoli Epicatechin je průkopnická sloučenina zvyšující výkon, je extrémně špatně absorbována, a proto nefunguje pro většinu uživatelů. Tento produkt Dedicated je lepší, protože přišli na způsob, jak zvýšit účinnost Epicatechinu o téměř 200%! Spojením přírodního epikatechinu s patentovanými absorpčními stimulátory Bioperine® a Astragin® se jeho skutečný potenciál odemkne.

S QUERCEFITEM™

Nejen, že jsme zlepšili absorpci Epicatechinu, protože použitím Quercefitu™, patentované formy Quercetinu, se poločas rozpadu Epicatechinu prodlužuje o téměř 200%! Quercetin byl nazýván královnou flavonoidů z dobrého důvodu. Má hluboký vliv na zdraví, imunitu a výkon. Ve své přirozené podobě je však stěží vstřebatelný, a proto je prakticky nepoužitelný. Quercefit™ je patentovaná forma Quercetinu, která byla vylepšena skutečně jedinečným systémem dodávání fytozomu™, který zvyšuje jeho absorpci ohromujícím 20-ti násobkem!

UVOLNĚTE SVŮJ POTENCIÁL

2 kapsle jsou vše, co EPI-BOL™ potřebuje ke zvýšení výkonu, síly a vytrvalosti. Čím déle jej budete používat, tím výraznější bude progres. Použijte jej pro hrubou sílu nebo pro budování monstrózní svalové hmoty, EPI-BOL™ jednoduše funguje pro jakýkoli účel, který chcete použít.

 

Doporučené užívání v tréninkové dny: 2 kapsle 30 minut před tréninkem

Doporučené užívání v netréninkové dny: 1 kapsli před snídaní a 1 kapsli před večeří

 

Složení produktu: ProEpicate™ (Epicathechin), Quercefit® (Quercetin fosfolipid), Plnivo (Mikrokrystalická celulóza), AstraGin® (Astragulus Membranaceus & Panax Notoginseng Root), BioPerine® (Piper Nigrum Extract), Anti-Spékavá látka (Stearát hořečnatý), Bambusový extrakt (85% křemičitan).

 

Upozornění: Není určeno pro použití osobami mladšími 18 let. Určeno pouze k použití jako doplněk stravy. Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost u dětí. Poraďte se se svým lékařem před použitím, pokud používáte jakýkoli předpis nebo volně prodejné léky a / nebo doplňky stravy. Nepoužívejte, pokud užíváte léky na erektilní dysfunkci. Nepoužívejte jako jediný zdroj potravy. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Přestaňte používat a okamžitě se poraďte se svým lékařem, pokud zaznamenáte jakoukoli nežádoucí reakci na tento přípravek. Nepřekračujte doporučenou porci a denní příjem. Nepoužívejte, pokud je bezpečnostní těsnění porušené nebo chybí. Používejte pouze podle pokynů. Skladujte na chladném a suchém místě. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: