Dedicated Unstoppable

848 Kč
Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
Příchuť
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

UNSTOPPABLE™ je legendární doplněk pro okamžitý výkon, zvyšující předtréninkový výkon. Byl navržen pro překonávání rekordů a limitů.

Specifikace produktu:

 • 30 porcí


Detailní informace

Detailní popis produktu

UNSTOPPABLE™ obsahuje silnou kombinaci stimulujících složek. Je dokonale vyvážený, aby zajistil plynulý nárůst energie, ale bez toho, aby jsi cítil následné vyčerpaní.

UNSTOPPABLE™ obsahuje extrémně účinné složky v nejvyšších možných dávkách pro legendární výsledky.

Všechny naše receptury produktů jsou plně zveřejněny. Nemusíme se schovávat za luxusní „proprietární směsi“, které v podstatě neříkají pravdu o skutečných složkách a dávkách.

Přestože Unstoppable™ obsahuje velké množství účinných přísad, ujistili jsme se, že chuťový profil je na místě. Unstoppable™ je ideální pro použítí před tréninkem, kterého se opravdu rádi napijete.

 

Produkt obsahuje:

 • L-Citrulline, nepoužili jsme citrulin malát, ale šli jsme rovnou se skutečným čistým citrulinem pro lepší výsledky!
 • Arginine Nitrate nejen, že zvyšuje sílu, velikost a objem, ale také vám dává skutečně odpornou pumpu, která vydrží hodiny. Sotva nikdo nepoužívá dusičnan argininu kvůli ceně. Jelikož jsme oddaní, nejsme levní; vždy používáme skutečnou nabídku. A chlapče, chlapče, po užití Nezastavitelného pocítíte a uvidíte, proč je argininnitrát to pravé!
 • Dynamine Alkaloid z čaje Kucha. Dynamine poskytuje silné soustředění a energii, která vás zasáhne během pouhých minut. Dynamine poskytuje hladký příval energie a je ingrediencí, kterou si rychle oblíbíte.
 • Kofein není třeba představovat, protože jeho účinky na duševní bdělost jsou dobře známé. Unstoppable obsahuje dostatek kofeinu pro zvýšení energie, ale ne příliš mnoho způsobující přehnanou stimulaci.
 • Víte, co je ještě lepší, než si pořídit pumpu? Získání pumpy a její udržování celé hodiny; Aminokyselina L-Norvaline k tomu pomáhá!
 • Vaso-6 je poněkud unikátní extrakt ze zeleného čaje, který dále doplňuje a zvyšuje pumpu a váš výkon.
 • Teacrine je další alkaloid z čaje Kucha. Pamatujete si, jak byl váš oblíbený předtréninkový trénink poprvé úžasný, ale každým dalším se stával méně a méně účinným? Díky Teacrine budete mít z každé porce pocit, že je to „poprvé“ znovu! Unstoppable poskytne stejné zaměření na ohýbání tyče a energii při každém tréninku bez srážky.
 • Epo-Drol (Rhodiola Rosea Extract) je unikátní a exkluzivně standardizovaný extrakt z rozchodnice obsahující téměř čistý salidroside. Salidroside se nazývá přírodní EPO. To znamená, že můžete udělat více opakování a sérií, aniž byste se unavili. Epo-Drol je jedním z důvodů, proč máte po 45 minutách pocit, že se stáváte NEZASTAVITELNÝMI™.
 • Theobromine (from Cocoa Extract) Dobře známý alkaloid z kakaa, který se běžně používá ke zvýšení bdělosti, klidové rychlosti metabolismu a zároveň ke zvýšení svalové hmoty. Poměrně příjemným vedlejším účinkem Theobrominu je jeho schopnost zvýšit hladinu NO a tím zvýšit a prodloužit pumpu!
 • Di-Caffeine Malate, tato verze kofeinu poskytuje hladší a delší pocit než běžný kofein.
 • Vitamin C zvyšuje výkon tolika různými cestami, byla by škoda ho nezahrnout!
 • Astragin je schopen zvýšit absorpci a tím i účinnost všech složek v UNSTOPPABLE™, díky čemuž všechny fungují mnohem lépe. Každá maličkost pomáhá!
 • Cocoa-Drol je náš jedinečný kakaový extrakt pomáhá zvýšit termogenezi, díky čemuž během tréninku spotřebováváte na energii více tuku než svalů!

 

Doporučené užívání:

Běžný uživatel:  1 odměrku 30-45 minut před tréninkem

Zkušený uživatel: 1,5 odměrky 30-45 minut před tréninkem

Hardcore uživatel: 2 odměrky 30-45 minut před tréninkem

Balení obsahuje 300g produktu, jedna odměrka 10g

Složení produktu: L-Citrulin, Aroma, Regulátor kyselosti (Kyselina jablečná, Kyselina citronová), Arginin Dusičnan, Sladidlo (Sukralóza), Kucha Tea Leaf (Camilla assamica var. Kucha), Kofein bezvodý, L-Norvaline, Extrakt ze zeleného čaje (Camillia Sinesis ), kakaový extrakt (Theobroma Cacao), extrakt z Rhodiola Rosea, di-kofein malát, vitamín C (kyselina askorbová), astragalus Membranaceus a kořen Panax Notoginseng.

 

Upozornění: Vždy začněte s 1 odměrkou, abyste zhodnotili toleranci a postupně zvyšujte. UNSTOPPABLE™ je extrémně účinný produkt, počínaje 2 odměrkami může vést ke krátkodobé nevolnosti a nespavosti. UNSTOPPABLE™ není vhodný pro sportovce testované na drogy ani pro osoby mladší 18 let.

Důležitá je pestrá, vyvážená strava a zdravý životní styl. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Pokud máte zdravotní potíže, před použitím se poraďte se svým lékařem. Nedoporučuje se, pokud jste těhotná nebo kojící. Neužívejte, pokud v současné době užíváte inhibitory PDE-5 nebo nitráty na bolest na hrudi. Nepoužívejte, pokud je bezpečnostní plomba poškozená nebo chybí. Používejte pouze podle pokynů. Uchovejte v chladu a suchu. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. Před použitím si přečtěte celý štítek. Obsahuje kofein (192,5 mg na porci). Tento produkt by se neměl používat v kombinaci s kofeinem nebo stimulanty z jiných zdrojů. Denní příjem 400 mg kofeinu by neměl být překročen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: