Dedicated Vaso Grow

829 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

VASO GROW™ je nitrátový produkt pro posílení svalové hmoty, který byl navržen pro sportovce a sportovkyně.

Specifikace produktu:

  • veganské kapsle
  • 150 kapslí (50 porcí)

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŘÍRODNÍ A EFEKTIVNÍ

LAXO-BOL™ skutečně představuje další fázi bezpečných, přírodních, ale neuvěřitelně účinných doplňků. Pryč jsou dny, kdy jste doufali v jakýkoli druh zisku z produktu.

LAXO-BOL™ bude budovat svaly, zvyšovat sílu a výkon v rekordním čase na rozdíl od jakéhokoli jiného (přírodního) produktu.

Jedinými nežádoucími účinky, které uživatelé hlásili, byly neuvěřitelný nárůst síly, zvýšené budování svalů a zvýšená chuť k jídlu.

Ještě lepší; zisk z LAXO-BOL™ se nezmenší, jakmile přestanete produkt používat. LAXO-BOL™ gainz jsou trvalé!

HODNĚ BÍLKOVIN

LAXO-BOL™ funguje tak, že zvyšuje syntézu proteinů o téměř ohromujících 200%.

Syntéza bílkovin v podstatě znamená rychlost, s jakou se bílkoviny přeměňují na svalovou hmotu. Je proto nezbytné, abyste zvýšili příjem bílkovin pro LAXO-BOL™, abyste využili jeho skutečnou sílu.

Během několika dní byste měli cítit a vidět, jak vaše síla stoupá!

S PRAVÝM LAXOGENINEM

LAXO-BOL™ ™ obsahuje jako svou klíčovou složku monstrózní dávku skutečného Laxogeninu přirozeně odvozeného od Smilax Sieboldii prostřednictvím jedinečného standardizačního systému. Ačkoli Laxogenin je průkopnická sloučenina zvyšující výkon, je extrémně špatně absorbována, a proto nefunguje pro většinu uživatelů.

V Dedicated chceme být vždy lepší, a tak jsme přišli na způsob, jak zvýšit účinnost Laxogeninu o téměř 150%!

Spojením přírodního Laxogeninu s patentovanými absorpčními stimulátory Bioperine® a Astragin®; jeho skutečný potenciál odemkneme zvýšením absorpce. Nezastavili jsme se u toho, protože používáme exkluzivní mikro-zapouzdřený čistý Laxogenin k optimalizaci biologické dostupnosti.

PRŮHLEDNÝ VZOREC

Nikdy předtím jste nebyli schopni zažít skutečné budování svalů, zvýšení výkonu, zvýšení síly a všestrannou úžasnost Laxogeninu až do teď!

V pravém duchu vyhrazené výživy obsahuje LAXO-BOL™ plně odhalený epicky dávkovaný vzorec. Výzkum uvádí, že 100 mg čistého Laxogeninu je způsob, jak jít; takže jsme šli s 220% této dávky, abychom zajistili, že dostanete zisk, který si zasloužíte!

Nemusíme se schovávat za fantazijní "proprietární směsi", které v podstatě neříkají pravdu o skutečných složkách a dávkách. To, co vidíte, je to, co dostanete; a my jsme na to také zatraceně hrdí!

UVOLNĚTE SVŮJ POTENCIÁL

2 kapsle jsou vše, co LAXO-BOL™ potřebuje ke zvýšení výkonu, svalové hmoty a stimulaci brutální síly jako nikdy předtím.

Čím déle jej budete používat, tím výraznější bude gainz. Připravte se zabalit na libry a závaží, jako jste si nikdy nemysleli, že je to možné s přírodním produktem.

LAXO-BOL™; 100% přírodní; 110% nadpřirozené výsledky!

 

Doporučené užívání v tréninkových dnech: 1-2 kapsle 30 minut před tréninkem

Doporučené užívání v netréninkových dnech: 1 kapsli se snídaní a 1 kapsli s večeří

 

Složení produktu: Laxosteron® (Smilax Sieboldii Extract), AstraGin® (Astragulus Membranaceus & Panax Notoginseng Root), Bulking Agent (Microcrystalline Cellulose), BioPerine® (Piper Nigrum Extract), Anti-Spékavá látka (Stearát hořečnatý), Bambusový extrakt (85% křemíku).

 

Upozornění: Není určeno pro použití osobami mladšími 18 let. Určeno pouze k použití jako doplněk stravy. Může mít nepříznivý vliv na aktivitu a pozornost u dětí. Poraďte se se svým lékařem před použitím, pokud používáte jakýkoli předpis nebo volně prodejné léky a / nebo doplňky stravy. Nepoužívejte, pokud užíváte léky na erektilní dysfunkci. Nepoužívejte jako jediný zdroj potravy. Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Přestaňte používat a okamžitě se poraďte se svým lékařem, pokud zaznamenáte jakoukoli nežádoucí reakci na tento přípravek. Nepřekračujte doporučenou porci a denní příjem. Nepoužívejte, pokud je bezpečnostní těsnění porušené nebo chybí. Používejte pouze podle pokynů. Skladujte na chladném a suchém místě. UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: