Ladylab Fat Killer Max 120 cps

FAT KILLER je extrémně silný vícesložkový spalovač, který pomáhá v boji s nadbytečnými kilogramy. Navíc má stimulační schopnost pro podání vyšších výkonů při tréninku.

! Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 tobolka) obsahuje 124 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein.
MAX výkon díky MAX balení!
Přivítej našeho "nabubřelého" fešáka FAT KILLER MAX.

větší balení
více pilulek
výhodnější cena
Cvičíš, upravuješ jídelníček, ale pořád to není ono? Sáhni po doplňku stravy FAT KILLER, který ti bude na cestě za vysněnou postavou dobrým parťákem. Holky vědí, který spalovač funguje, proto pro tebe máme dvojité výhodné balení se 120 tobolkami!
FAT KILLER je extrémně silný vícesložkový spalovač pro účinnou redukci tělesného tuku.
Víme, co ženy potřebují. FAT KILLER byl vyvinut odborníky na bázi vědecky ověřených látek pomerančovníku hořkého, L-karnitinu, guarany a byl doplněn o uznávané přírodní polyfenoly. Smysluplná kombinace těchto látek účinně zmobilizuje tukové zásoby, zrychlí jejich přeměnu na energii a nastartuje spalování.
Obrovskou výhodou spalovače FAT KILLERU je jeho stimulační schopnost, což znamená, že tě nabudí do tréninku, ty budeš schopna podat vyšší výkon a pořádně se zapotíš. Samotná redukce váhy s tímto parťákem bude daleko rychlejší a snadnější.

1 kapsle denně
tréninkový den: 1 kapsle15 minut před výkonem
netréninkový den: 1 kapsle ráno po jídle

Guarana extrakt (12 % kofeinu)

Extrakt zeleného čaje (50 % polyfenolů)

L-Carnitin

Extrakt černého pepře (95 % piperinu)

Synefrin (Citrus aurantium extrakt)

Chrom (ve formě chrom pikolinátu)
40 mcg (100 % RHP)
Složení: 1 cps: Guarana extrakt (12 % kofeinu) 200 mg, kofein 100 mg, extrakt zeleného čaje (50 % polyfenolů) 50 mg, L-Carnitin 50 mg, extrakt černého pepře (95 % piperinu) 5 mg, synefrin (Citrus aurantium extrakt) 10 mg, chrom (ve formě chrom pikolinátu) 40 mcg (100 % RHP*), protispékavá látka stearan hořečnatý, želatinová tobolka (Allura červeň AC, Candurin stříbro). Energetická hodnota nižší než 50 kJ (12 kcal) ve 100 g. * RHP – referenční hodnota příjmu.
Obsahuje kofein, není vhodné pro děti a těhotné ženy. Denní dávka (1 tobolka) obsahuje 124 mg kofeinu. Produkt není vhodný pro osoby trpící přecitlivělostí na kofein. Není vhodné pro osoby s vysokým krevním tlakem a kardiaky. Nevhodné pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy a zdravého životního stylu. Před užíváním se poraďte se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě.
Počet kapslí v balení: 120
Hmotnost obsahu: 61,32 g

Kategorie: Komplexní (spalovače tuků)
Kategorie: spalovače