Revilab SL 03

740 Kč
Skladem za 2-3 dny

Vícesložkový balzám pro ústní dutinu z řady Revilab® s peptidy. Speciálně vytvořený pro nápravu již dostupných onemocnění. Obsahuje peptidy z epifýzy, T-lynfocyty imunitního systému a B-lymfocyty imunitního systému.


Revilab SL 03®, doplněk stravy, peptidy. Obsah 10 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • prevence presenilace
  • imunodeficience
  • po nemocech
  • různé chronické intoxikace
  • rehabilitace po infarktu a mrtvici
  • po operaci
  • prevence onkologických onemocnění

První řada vícesložkových peptidových přípravků pro sublingvální aplikaci, vyvinutá k prevenci narušení fungování různých systémů a orgánů, náprava již dostupných onemocnění. Účinnost podobné formy příjmu je způsobena skutečností, že přípravek, který se dostává do hypoglosálního prostoru s hustou kapilární sítí, je schopen dostat se přímo do krevní drážky, procházející absorpcí sliznicí trávicího traktu a metabolickou primární deaktivací jater. Vzhledem k přímému zásahu do systému krevního žlábku je rychlost účinku několikrát rychlejší než perorální příjem.

Složky přípravků - peptidy a extrakty z fytogeneze. Jsou perfektně kombinovány v přípravcích řady Revilab SL a selektivně ovlivňují hlavní příčinu onemocnění a také účinně zabraňují presenilaci organismu. 

Obsahuje:

Složení: purified water, chamomile extract, xylitol, PEG – 40 hydrogenated castor oil, orange essential oil, taxifolin, licorice extract, propolis extract, peppermint extract, sodium saccharin, peptide complex AA-1, peptide complex AA-2, peptide complex AA-3, potassium sorbate, sodium benzoate, clove essential oil, myristamidopropalkonium chloride, natural flavor "Menthol", eugenol, limonene.

Doporučené užívání: Aplikujte ráno a večer, 5-10 kapek na sliznici úst. Přírodní sediment je přijatelný. Před použití dobře protřepejte. Doba kúry - 1 měsíc. V případě potřeby je možné opakovat po celý rok.

Výrobce:"CBA "VITA", Staroputilovsky val 7/2, lit. A, St. Petersburg, 192148, Rusko. MS certifikát ISO 9001:2015 and GMP.

Společnost oprávněná přijímat stížnosti od spotřebitelů: "Scientific and Production Center of Revitalization and Health", Yamskogo polya street 2, bld. 13, premise XII, room 32, Moskva, 125 040, Rusko.

Poštovní adresa: P.O. Box 59, Moskva, 127 137, Rusko. Telefon: ­+7(495)640-06-14. www.peptidesco.com

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: