Revilab SL 05

740 Kč
Skladem za 2-3 dny

Vícesložkový balzám pro ústní dutinu z řady Revilab® s peptidy. Speciálně vytvořený pro nápravu již dostupných onemocnění. Obsahuje peptidy z jater, slinivky břišní, plic a stěny žaludku.


Revilab SL 05®, kosmetika s peptidy. Obsah 10 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučeno při:

  • Zánětu žaludku (gastritida)
  • Žaludečních vředech
  • Cholecystitidě
  • Chronické pankreatitidě
  • Chronické intoxikaci
  • Metabolických poruchách(obezita)
  • Snížené jaterní funkci

První řada vícesložkových peptidových přípravků pro sublingvální aplikaci, vyvinutá k prevenci narušení fungování různých systémů a orgánů a nápravu již dostupných onemocnění. Účinnost podobné formy příjmu je způsobena skutečností, že přípravek, který se dostane do hypoglosálního prostoru s hustou kapilární sítí, je schopen dostat se přímo do krevní drážky, procházející absorpcí sliznicí trávicího traktu a metabolickou primární deaktivací jater. Vzhledem k přímému zásahu do systému krevního žlábku je rychlost účinku několikrát rychlejší než perorální příjem.

Složky přípravků - peptidy a extrakty z fytogeneze. Jsou perfektně kombinovány v přípravných řadách Revilab SL® a selektivně ovlivňují hlavní příčinu onemocnění a také účinně zabraňují presenilaci organismu.

Obsahuje:

Složení: purified water, chamomile extract, xylitol, PEG – 40 hydrogenated castor oil, orange essential oil, taxifolin, licorice extract, propolis extract, peppermint extract, sodium saccharin, peptide complex AA-10, peptide complex AA-15, peptide complex AA-11, potassium sorbate, sodium benzoate, clove essential oil, myristamidopropalkonium chloride, natural flavor "Menthol", eugenol, limonene.

Doporučené dávkování: Aplikujte ráno a večer, 5-10 kapek na sliznici úst. Přírodní sediment je přijatelný. Před použití dobře protřepejte. Doba kúry - 1 měsíc. V případě potřeby je možné opakovat kúru po celý rok.

Výrobce: "CBA "VITA", Rusko, 192148, St. Petersburg, Staroputilovsky val 7/2, lit. A, na základě smlouvy s "LNK", výhradně pro "Scientific and Production Center of revitalization and health”. SM certifikát ISO 9001-2015 and GMP

Společnost oprávněná přijímat stížnosti spotřebitelů: Trading House “Neutritive Recovery”, Rusko, 127473, Moskva, Seleznevskaya str., 11a, bldg. 2, floor 2, premise 1, room 63, off. 214a.

Poštovní adresa: Rusko, 127473, Moskva, p/o box 11. Tel: 88005001078, www.peptidesco.com

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: